Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti azért viseltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti azért viseltek testhezálló szexi nadrágokat, hogy a pasik "csorgassák a nyálukat"? :D

Figyelt kérdés

Néha, mikor meglátok egy jó csajt pl latex nadrágban/miniszoknyában, (persze nem télenXD) és szépen látszk a feneke a csajnak, ráadásul csinos is, hát... egy kicsit bevallom, kínoz a dolog:D (hogy csak nézhetem:D)>>Ezzel tuti , hogy nem vagyok egyedül, mármint, más is így gondolja rajtam kívül.


Az lenne a kérdésem, hogy Ti élvezitek ezt ? :P :D Miért viseltek iylen cuccokat?:)

kort is, köszi:)


2011. jan. 19. 19:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, erre én is kíváncsi lennék, én például sosem akarnék olyan rétegnek "tetszeni", akiknek ettől feláll a farkuk.
2011. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sztreccs nadrágot én azért hordok, mert kényelmes....
2011. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem ettől feláll a farkam, nem tudom miért gond ez, de ilyen csajoktól nem akarok semmit, meg sem nézem őket mert úgy sem lesz velük semmi, már azt is utálom, ha egy nőnek kilátszik a melle, folyton oda téved a szemem akaratlanul is.

20f

2011. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mert kényelmes és ebbe érezzük jól magunkat :D Nyugi nem miattatok :P
2011. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 böiler ***** válasza:

"Na, erre én is kíváncsi lennék, én például sosem akarnék olyan rétegnek "tetszeni", akiknek ettől feláll a farkuk."


Hát nem tudom. Tény, hogy az ilyen lányok nagy részével nem tudnék elképzelni egy komoly kapcsolatot, meg nem is dugnám meg őket (én annak a híve vagyok, hogy olyan lányokkal, akik iránt érzek is valamit), de azért megnézegetem én is. És, ha a helyzet úgy hozza, akkor a kiskatona szalutál, de nem süti el a pisztolyát. :D


17/F

2011. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

19:47

Te kis egoista g*ci:D

Utálom a nőket, direkt azért csípitek ki magatokat hogy hülye egók legyetek?Nem pedig miattunk?

2011. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Legyünk őszinték. Részben AZÉRT!!! ;)
2011. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Legyünk őszinték! naná hogy azért! ;)
2011. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Hát nem tudom. Tény, hogy az ilyen lányok nagy részével nem tudnék elképzelni egy komoly kapcsolatot, meg nem is dugnám meg őket"

Mégis csorgatod a nyálad te kis szánalmas! Azt meg ne gondold, hogy nincs tartós kapcsolatunk. Pasikból nyerjük az önbizalmunkat! Akinek pedig nincs önbizalma, nem vesz fel ilyen nadrágot! Szóval Te ezt a réteget keresed! :DD Így jártál. Te sem lehetsz főnyeremény! :D

2011. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 böiler ***** válasza:

Én nem vagyok főnyeremény. Ez tény. :)


Mégis a barátnőmnek tudhattam a világ legszebb hölgyét. :) És ami egyszer sikerült, az sikerülhet megint. :)

2011. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!