Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti azért viseltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti azért viseltek testhezálló szexi nadrágokat, hogy a pasik "csorgassák a nyálukat"? :D

Figyelt kérdés

Néha, mikor meglátok egy jó csajt pl latex nadrágban/miniszoknyában, (persze nem télenXD) és szépen látszk a feneke a csajnak, ráadásul csinos is, hát... egy kicsit bevallom, kínoz a dolog:D (hogy csak nézhetem:D)>>Ezzel tuti , hogy nem vagyok egyedül, mármint, más is így gondolja rajtam kívül.


Az lenne a kérdésem, hogy Ti élvezitek ezt ? :P :D Miért viseltek iylen cuccokat?:)

kort is, köszi:)


2011. jan. 19. 19:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Bakker, hát miért idézgeti mindenki az én hozzászólásaimat? Hát beszarok, mindenhol! :D
2011. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Bakker, hát miért idézgeti mindenki az én hozzászólásaimat? Hát beszarok, mindenhol! :D"


Mert a te hozzászólásaid legalább értelmesek, és hozzá lehet szólni. :D

2011. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
én azért mert kényelmes,a másik meg pont azért xD
2011. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez tök jó, máshol azért idézgetik, mert egy "válogatós hülye tyúk" vagyok. :D
2011. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és nem értem az ilyen csajokat... Ennyi erővel minek rájuk nadrág?
2011. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

1.a nők egymásnak öltöznek.

2. ez a kényelmes.

3. a nő hiú.

4. ez az " elvárás " ha valaki elvárásnak veszi.. :)

2011. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Timiiike válasza:
hát leginkább azért mert ebben érzem jól magam, kib@szottul lesz@rom hogy a pasiknak tetszik e vagy sem és attól hogy mondjuk vki felvesz egy testhezálló nacit az attól még nem feltétlenül kihívó vagy kurv@s.. attól még lehet visszafogottan öltözni annyi hogy nemkell rövid felsővel felvenni hogy kint legyen az egész feneke az illetőnek hanem egy kicsit hosszabbal ami legalább a felét eltakarjaXD:D
2011. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja,hogy nem a pasik miatt,az hazudik. :) Minden lány élvezi a tekinteteket,ha nem élvezné,nem venne fel kihívó ruhát,amiben egyértelműen látszik minden egyes porcikája.És persze a csajok egymás között is versenyeznek,ki a szebb,kinek jobb a ruhája stb.Ez van ilyen az élet, egy kib@szott szépségverseny a csajok között. :)

18L

2011. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nők!Kapjátok be a f-omat, én miattatok szoktam kiöltözni, ti meg nem a pasik miatt?:O ez felháborító!

Nehogy már, leszbikusok vagytok vagy mi?Nesze neked egyenjogúság, nők szerint van minden:s

2011. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!