Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi jut eszetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi jut eszetekbe legelőször, ha azt mondom: Rocker?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 20:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
bőrszerkós fazon, aki halálosan kemény és minden hülyeséget csinál poénból, sokszor olyat, amivel a barátjainak is árt. Vakon ítélkezik mindenki másról, akik szerinte ugyanúgy néznek ki, és csak a divattal törődnek, mégis az összes rocker egyforma színű ruhát hord.
2011. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
a rockerek, épp hoyg szarnak a divatra! ezért is mások, mint a többi tömeggyártású fsz, aki ugyan azt a szrt követi, és mindennap mással kavarnak! egyik discoból mennek a másikba lerészegedni, hogy aztán egész éjjel keféljenek, h elmondhassák, nekik mennyi egy éjszakásuk volt már!
2011. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
29%
nekem is az igénytelenség
2011. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Cory Rose ***** válasza:
0%

[link]


Valami ilyesmi alakok. Nem igazán kedvelem a rockereket, se viselkedésre, se kinézetre (az igénytelenség miatt), eddig még csak ilyenekkel találkoztam. 19n

2011. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
96%

Guns N' Roses 4 ever!


Sok fajta zenestílust szeretek, köztük a rockot is. A Goth meg egyéb morbid módon kinéző embereket nem kifejezetten preferálom, de nincs is velük problémám. Viszont az a véleményem, hogy akinek például egyáltalán nem tetszik egy jó gitárszóló, abban egy kicsike tűz sincs, az pedig régen rossz.

Üdv.: 16/L

2011. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
A rock örök, és elpusztíthatatlan:)! Szóval biztos jó zenei ízlés. :D
2011. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyönyörű hosszú hajú, kecskeszakállas férfi.
2011. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Mondjuk a Gothban én is az ilyesmit kedvelem:

http://www.youtube.com/watch?v=IZ-nulBVMP8

És nem az ilyet (bár nincs vele bajom, csak furcsa kissé, persze a belső fontosabb, amit meg nem ismerek):

[link]

Meg még küldhetnék vérs képeket is. De mindenhol vannak őrült, morbid, beteg emberek:DD És ők szoktak feltűnni.


De szerintem hülyeség általánosítani így, hogy valaki rocker stb...

Mindenki máshogy néz ki és belül még jobban más.

2011. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Na kérem már! Rocker vagyok én is. Nem hordok bőrcuccokat (jelenleg, mert nincs..:P), nem vagyok igénytelen. A koncerten a "fejrázás" (headbang) meg olyan, mint a diszkósoknál az a hadonászás amit a zene közben csinálnak (azt hiszem, úgy csúfolják, hogy tecktonik tánc). Nem vagyunk bunkók se, átlagosan elmondható, hogy a rockereknek van a legjobb humoruk (lásd megasztár: Sugera-Bugera, meg a másik, akinek a neve most nem jut eszembe). És a néhány diszkóssal ellentétben, ha bekeveredik egy új arc közénk, akkor nem kezdjük el szivatni (ha igen, akkor csak jóból, utána meg iszunk vele egyet ;)) meg piszkálni (h(esetleg kötekedni vele - "beszóttá kötsöööög, höh??"). Az agyonpiercingezettek pedig ahogy már előttem is mondták, a punkok (de ők is jó emberek, csak érteni kell őket). Ennyi.. 16/F
2011. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
8%

"a rockerek, épp hogy szarnak a divatra! ezért is mások, mint a többi tömeggyártású fsz, aki ugyan azt a szrt követi, és mindennap mással kavarnak! egyik discoból mennek a másikba lerészegedni, hogy aztán egész éjjel keféljenek, h elmondhassák, nekik mennyi egy éjszakásuk volt már!"


Nah nézzük. Ti egyfajta zenét hallgattok, minden mást szrnak mondtok. Pont mint a diszkósok.


Egy stílust követtek, és ugyanolyan ruhákat hordtok. Pont mint a diszkósok.


A diszkósok vadállatok? Emlékeztek még a Magyar Slipknot koncertre?


A diszkósok bent isznak, ti elítélitek őket és ennek hangot is adsz például egy kocsmákban. Nincs sok különbség.


Arról beszélsz hogy mennyire szeretők vagytok, hűségesek és jószívűek de közben fröcsögve, maró gúnnyal átitatott szöveget írsz.

2011. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!