Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi jut eszetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi jut eszetekbe legelőször, ha azt mondom: Rocker?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 20:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

20:52: az a lány grufti, nem goth! Légy szíves nézz utána, mielőtt rosszul kategorizálsz...(mellesleg egy nagyon szép modell lányról van szó)

Amúgy egy jóképű, hosszúhajú férfi jut eszembe a rocker szóról, mi más?:D Bakancsban és fekete ruhában, természetesen :)

Akik meg igényteleneznek azoknak indulás vissza a discoba, az egymás hányásában fetrengő 14 éves kis suttyókhoz, az ugye sokkal igényesebb :)

2011. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:09

Bocs, én elhiszem, csak beírtam a googlebe. De tudom, hogy ott is szokott hiba lenni. Köszi.

2011. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

mi jut eszembe? Adam Gontier :))))) számomra ő a világ legjobb pasija :$ Meg lehet kövezni, de ez van.... Valami iszonyat szexi *-*

[link]

[link]

Én is rockot és metált hallgatok tehát nekem nincs semmi bajom a rockerekkel (én igaz nem öltözöm rockerként).

Az hogy sokan előítéletesek, hogy igénytelenek a rockerek meg szakadtan járnak azt egyrészt meg tudom érteni, vagy egy pár olyan rocker ismerősöm, akik tényleg ilyenek. De van aki tiszta, ápolt rendezett, tehát szerintem ez nem stílus, hanem személy kérdése, hogy ki mennyire ápolt.

2011. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Semmi gond, csak a dolog tisztázása érdekében (egyébként valamelyik nyelven a wikipédia "goth" cikkjéhez is ezt a lányt hozzák sajnos, egypár hamis infó mellé...).
2011. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Szidjátok itt a punkokat mert van jó pár piercingjük meg hogy hogy néznek ki. Mert egy emós jobb? Semmivel sem. Nap mint nap látok olyan emós társaságot az utcán aminek a tagjairól nem tudom megállapítani a nemüket. Inkább egy kemény punk csaj, mint egy anorexiás emós k*rva aki majd összeroppan mert a japánok ölik a bálnákat....
2011. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Hát igen, ott már én is olvastam baromságokat, ami elég szomorú:S


A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:57

Nem foglak megkövezni a véleményed miatt:)

Egyébként az írásod második részével teljesen egyetértek.

2011. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Egy nagyon helyes rocker fiú :D

De mondjuk az se igaz h zsíros haj meg egyebek jó tudom van olyan de pl. ha vesszük bátyám régen hosszú haja volt, és soha de soha az életbe nem láttam h zsíros lett volna neki.

Szóval mindenki azt gondol amit akar és egyetértek egy előttem szólóval h "A rock örök és elpusztíthatatlan" :D

2011. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

"Cory Rose válasza:

Valami ilyesmi alakok. Nem igazán kedvelem a rockereket, se viselkedésre, se kinézetre (az igénytelenség miatt), eddig még csak ilyenekkel találkoztam. 19n"


Már megint az általánosítás....falra mászok az ilyen felfogású emberektől...

2011. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Cory Rose ***** válasza:

Figyelj, ha találkoznék egy rendes, igényes rockerrel, nem lenne vele semmi bajom. De mondom, még ilyennel nem találkoztam.


Egyébként meg hamár előkerültek az emósok meg a diszkósok; szerintem az összes szubkultúra hülyeség.

2011. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ. szerintem is hülyeség a zenei alapon való megkülönböztetés, de mikor le "büdösrocker"-ezik az embert, az nem jó. pedig se büdös nem vagyok, se nem látszik rajtam, hogy rockzenét hallgatok.de ha pl valaki bejön a koliszobámba, és meghallja, hogy milyen zene megy, látom a szemében a nemtetszést, és a megvetést. meg a fent említett jelzőt is megkaptam már párszor. nem értem, hogy miért van ez. miért nem szeretheti az ember az egyik vagy a másik stílust anélkül, hogy megvető tekintetekkel találkozna?
2011. febr. 12. 23:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!