Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi kire vágyik? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi kire vágyik? Milyen nők jönnek be ebbe a korba? Kibe tudnak őrülten beleszeretni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen korban?Mármint 2011-ben vagy pl 50 éves korában?
2011. márc. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más kell, de gondolom téged az átlag érdekel. Hát úgy ahogy a lányoknak is számit, a fiúknak is a jókinézet,fitt test jön be egy csajnál.


Nekem személyesen a kedves arcú,nyugodt,érett,sokmindenen keresztülment csaj jön be és nem az elkényeztetett,dögös cicamica.

2011. márc. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne legyen buta mint a kő. Nem kell diploma de azért ne úgy álljon hozzá az élet dolgaihoz 25 évesen mint egy gyerek. Jah meg legyen szép arca és feneke. Testi adottságok sztem mind1 ha az előző kettő megvan.
2011. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy csinosan felöltözött nő, életkortól függetlenül felhívja magára egy férfi figyelmét. Ha mellé még jó alak és szép arc is tárul, az már főnyeremény.

Egy slampos nő, lehet akármilyen szép is, a legtöbben csak átnéznek rajta. Tehát megcáfolnám azt a mondást, hogy nem a ruha teszi az embert, mert szerintem igenis az.

2011. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!