Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rocker, punk, metálos lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker, punk, metálos lányokkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Rockerek.hu-t nem szeretem, hogy miért az hosszú....

Vannak hasonló oldalak?



(A faluban meg nincsenek ilyenek, mindenki csak delta, meg dj robi meg anyámkínja félét hallgat...)


2011. máj. 18. 10:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1. kommentelő nem igaz :D

Én énekes vagyok metal bandában attól még normális vagyok hogy szeretem ezt a zenét... sőt az ismerettségi körömben is normálisak az emberek azt a %-ot lehúznám 50%-alá ...


Rátérve a kérdésre, hol ismerkedhetsz ilyen lányokkal? Menj Fezenre, Szigetre, Pécsi Rockmaratonra, vagy csak keresd az olyan helyeket amikre ilyen csajok járnak... Van egypár.......ismerkedni ilyen rockerek.hu-n nem lehet és nem is érdemes sztem:)

2011. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2%
Gagyi szórakozóhelyeken, fesztiválokon fetrengve, miközben kannás bort és cigit koldulnak.
2011. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, igen! azok a punkok!
2011. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


A rockereket pedig nem kell leszólni. Lehet, hogy nem vagyunk 100-asok, de nem vagyunk gagyibbak a diszkóban vonagló dolcségábánás rúzsos szájú melegeknél....

2011. máj. 22. 21:52
 15/17 anonim ***** válasza:
málha.hu
2012. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
heeeeeló én is az vagyok és már bocsánat de legalább mi nem azt csináljuk h betoljuk az extasyt, speedet és 5 órán ketesztül rángatózunk a rossz mosógép szerű zenére... ismerek egy punkot, most végzett ügyvéd. nem kell minket leszólni ok? :@ amúgy én is unom hogy kevés az ilyen ember :/:( 15/L
2012. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hol laksz? :)


Egyébként facebookon vannak különböző csoportok, ahol van úgy 400-600 rocker.. Ha érdekel, akkor küldök linket. De sokkal jobb ötletnek tartom, hogy gyűjtesz egyet nyárra, és elmész fesztiválra. RockMaratont ajánlom, olcsó, sokan vannak, és nagyon jó a program idén is. :)

2013. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!