Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha együtt vagytok mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha együtt vagytok mint haverok miért vagytok olyan szemetek és ha egyedül vagytok akkor meg rendesek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 20:24
 1/10 Tyler913 ***** válasza:
Mert a haverjai előtt mindenki játssza a keményet.Heteroszexuális férfiak között így megy ez.Tudod,rangsor-dolog.
2011. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De engem nagyon zavar hogy ilyen szemetek akkor!!
2011. máj. 24. 20:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem rendes barátaim vannak, így ha együtt vagyunk se vagyunk szemetek.

23F

2011. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ÉS ti csajok miért vagytok olyan elviselhetetlen gyökerek, amikor a barátnőitekkel vagytok? N
2011. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tyler913 ***** válasza:
Nem írtad,hogy fiú vagy-e vagy lány,ill. hogy milyen korosztályról van szó.Amúgy azt is leírhatnád,mit értesz szemétség alatt.
2011. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lány vok! És ilyen 12-16 éves korosztályig
2011. máj. 24. 20:41
 7/10 A kérdező kommentje:
Szemétség alatt mit értek szekálás cikizés aminek viszont semmi értelme
2011. máj. 24. 20:42
 8/10 anonim válasza:

Hm ez jó kérdés... Én fiú vagyok (18) és megfigyeltem én is ezt a "szokást", de tudod ez igazából egyén és társaság függő. Nem mindenki (pl. én sem) szemétkedek másokkal társaságban.

Vannak olyan emberek akik ezzel akarják megmutatni társaságban a "nagyságukat", hogy a gyengébbet (jelen esetbe téged) "szekálják".

De szerintem ink ne törődj velük :D

2011. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van különbség szekálás és szekálás között. A haveri hülyülés és a gonosz piszkálás teljesen különböző dolog, attól függ hogy piszkál.
2011. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a lányok ugyanilyen parasztok tudnak lenni(tisztelet a kivételnek)
2011. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!