Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki egyedül él, esetleg van párja, nem élnek együtt, de ritkán találkoznak, vagy olyan, aki egyedülálló, és senki nincs, akire mindenben számíthat?

Figyelt kérdés

Örülök, hogy jó helyen lakom, végre egyedül, van 2 kisállatom. Elvileg van barátom, legutóbb összevesztünk, de amúgy sem találkozunk elég sűrűn, heti max egyszer. Face-en is fent van egész nap szinte munka után, de nem is igazán beszélünk ott se.

Szar nekem, hogy melóhelyen kívül nem vár más rám, mint a házimunka, a gép. Igaz, face-en szoktam beszélgetni vagy üzenőfalon irkálni, de az nem olyan, mint ha élőben beszélnék valakivel. Van egy-két valaki, akikkel ritkán szoktam találkozni, de mindenkinek meg van a saját élete.

Hasonlóan él valaki?


2011. aug. 1. 22:41
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
pontosan így élek.... 8-10 óra munka, van barátom de csak veszekszünk, se veled se nélküled kapcsolatunk van, nem szeret.... Csak a face van meg a magány:(
2011. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok csak nekem nincs barátom és barátaim sem.

Van 2 ember akivel beszélgetni szoktam, de semmi több.

És 2 kisállatom van. :)

2011. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Örülök, de nem annak, hogy nektek is szar, hanem, hogy nem vagyok egyedül ebben a dologban. Amióta ez megy veletek, nem változtatok a viselkedéseteken? Pl. én kissé agresszív lettem lány létemre és kezdek begolyózni. :S
2011. aug. 1. 22:49
 4/40 anonim ***** válasza:
Egyedülálló vagyok,igaz a családommal élek,sok emberrel beszélgetek de sokszor csak face-n, nehéz összehozni egy találkát a barátnőmel is(1bnőm van). Többre vágyok,imádom a társaságot de olyan rossz kisvárosban élek,hogy nagyon. Rettentő sok a rosszindulatú ember,és őszintén én itt nem is barátkozok. Inkább kerülöm ezt a társaságot. :S
2011. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Én is szólóban tolom. Van egy lakásom, meg örököltem elég sok pénzt (meg egyebeket amiket pénzzé tettem) a szüleimtől szóval nem is dolgozom. Kb nekem mindig csak felszínes (csak szex) jellegű kapcsolataim voltak, szóval mondhatni,hogy mindig egyedül éltem. Mondjuk nem kattanok be az unalomtól, mert játék & tramadol függő vagyok. Az,hogy változott-e valami amióta elköltöztem otthonról? Hm. 18 évesen költöztem el, de előtte sem voltam egy nagy társasági ember. Szerintem csak még jobban meggyűlöltem a világot.

25/F

2011. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Nekem is elvileg van 1-2 barátom,de nagyon ritkán találkozunk a távolság miatt. :( Én is lesem a fb-ot,néha írogatok,chatelek,de semmi sem történik.Amennyire tudok eljárok itthonról szórakozni,hátha sikerül ismerkedni,barátkozni,de ritkán érnek rá az ismerősök.Pár hónapja szakítottam,nincs párkapcsolatom,de vágyom egy újra.Marad nekem is a takarítás..főzni ritkán-mert egy személyre minek..24N.
2011. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
23:00 vagyok,ja és nincs kisállatom,de remélhetőleg lesz egy kutyus úgy 1-2év múlva:-)
2011. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

22:45 vagyok


Én is agresszív(ebb), durvább lettem és sokkal bizalmatlanabb is. Egyszóval - ridegebb, bár régen is az voltam, de nem ennyire. :)

(Mondjuk ez annak is az eredménye, hogy túl sok érdekember vett körül, akik ugye rögtön eltűntek, ha nekem kellett volna segítség.)

2011. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
22:52 vagyok. Én akkor voltam feszült nagyon mikor exemmel nem úgy alakultak a dolgok. Keveset találkoztunk az utolsó 2hónapban,kevés volt a szex ami nagyon frusztrált és ez kihatott a környezetemre is. Nem úgy viselkedtem az emberekkel,családommal.:S Akkor eléggé magamba fordultam.
2011. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
23:00 vagyok ja még annyi,hogy én esténként eljárok futni,kb ezt várom a nap végén a legjobban,megnyugszom és jó dolgokra próbálok gondolni közben :)
2011. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!