Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy jó felfogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy jó felfogása a szüzesség elvesztésének? 19L

Figyelt kérdés
Én lányként úgy gondolom, hogy a természet jól gondolta hogy a lányoknál a szüzesség elvesztésének egy fájdalmas, véres élménynek kell lennie, mivelhogy így marad örök, maradandó élmény! Hogy képes voltál felvállalni a fájdalmat egy olyan fiúért akit nagyon szeretsz! Továbbá ha nem éreznél olyan nagy fájdalmat, akkor nem is lenne olyan erős az élmény, félő hogy feledésbe merülne az egész! Nekem speciel rettenetesen fájt a szüzességem elvesztése és vérzett is, hiába próbált gyengéd lenni a fiú, de hálás vagyok az égnek hogy így alakult, mert ez egy felejthetetlen élmény marad! :) :) Örömmel átélném újra, olyan csodálatos, nagyszabású élmény! :D
2011. jún. 11. 00:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Háát érdekes ,de elfogadható.
2011. jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
helyén való.
2011. jún. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek fáj az első, itt bukik meg a gondolatmenet.
2011. jún. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fájt és véreztem de mégsem éltem meg olyan drámain "jaj ezt sosem felejtem el" módon. Pedig azzal volt akit szerettem és rég együtt voltunk és azóta sem feküdtem le mással mert úgy gondolom csak azzal érdemes akit szeretek. És azért mégegyszer nem kérnék belőle. Szerintem ez csak biológia. Mármint, hogy fáj.
2011. jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is fájt, de nem emiatt maradt maradandó. Amiatt fogok rá egész életemben emlékezni, mert azzal az emberrel történt, akit a világon a legjobban szeretek, és akivel le fogom élni az egész életemet... A szerelmünk beteljesülése tette feledhetetlenné, nem a fájdalom...

20L

2011. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
érdekes gondolat:D
2011. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem nem is fájt és nem is lett maradandó élmény...
2011. jún. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság. Szerintem érzelmileg legyen meghatározó ne már egy hártya miatt amit senki nem tudja mi a frászkarikáért lett "odarakva".
2011. jún. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes.

Én arra sem emlékszem, hogy fájt-e.

2011. jún. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez egy túlbonyolított, logikátlan, érzelgős felfogás, de mivel te egy lány vagy, neked pont jó.
2011. jún. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!