Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az imént voltam a CBA-ban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az imént voltam a CBA-ban óvszervásárlási szándékkal, de nem láttam sehol, ezért inkább kijöttem és hazamentem, lehetséges lenne hogy nincs?

Figyelt kérdés

vizet is vettem volna mellé ,de nem találtam sehol gumit csak rágókat meg minden hülyeséget


a tescoba tudom hogy van gumi, COOP-ba?


2011. júl. 13. 08:43
1 2 3
 1/22 Smartguy86 ***** válasza:
70%
Pénztárnál? Ott szokott lenni és kérni kell.
2011. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

:S

van olyan hely ahol nem kell kérni? hanem csak levenni a pultról?

2011. júl. 13. 08:48
 3/22 anonim ***** válasza:
CBA-ban csak a kasszáknál van kirakva az öngyújtók mellé és nem minden kasszánál, és az is lehet hogy a kisebbekben nincs is egyáltalán, én a Remízben tudom hogy van 1-2 fajta. a Coopban van
2011. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
de kérni kell ottan is a pénztárostól? .akk inkább megyek olyan helyre ahol nem kell. említenél párat hogy hol van olyan?
2011. júl. 13. 08:51
 5/22 A kérdező kommentje:
bocs. félreértettelek, most már értem. akk lehet nem néztem végig az összes kasszát
2011. júl. 13. 08:52
 6/22 Smartguy86 ***** válasza:

Miért, ha kérni kell, az miért baj? Nem fognak kinevetni. Az bárkinek kellhet.


Amúgy a DM-ben vagy a Rossmanban pl nem kell kérni, ott leveszed a polcról és kész. De a pénztárhoz akkor is oda kell állni vele...

2011. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
kb minden ciki először és ez is olyan. nekem legalább is.nehezen veszem rá magam ha venni kell. de használni meg szeretném és máshogy nem lehet xD
2011. júl. 13. 08:54
 8/22 anonim ***** válasza:
Én gyógyszertárban szoktam venni!És ottis kérni kell,de sztem ott nem anynira ciki mint egy boltba!Meghát nemfognak kiröhögni azért mert nem akarsz felcsinálni vkit fiatalon!
2011. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Smartguy86 ***** válasza:
Miért, a boltban cikibb, mint a gyógyszertárban? :D Van orvosi rendelvényre is óvszer? :D
2011. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
tudom tudom Xd. de mégis az a tudat hogy valaki sejti hogy én dugni fogok. mégiscsak bosszantó és irritáló.lekell xarnom tudom de nem könnyű
2011. júl. 13. 08:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!