Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az imént voltam a CBA-ban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az imént voltam a CBA-ban óvszervásárlási szándékkal, de nem láttam sehol, ezért inkább kijöttem és hazamentem, lehetséges lenne hogy nincs?

Figyelt kérdés

vizet is vettem volna mellé ,de nem találtam sehol gumit csak rágókat meg minden hülyeséget


a tescoba tudom hogy van gumi, COOP-ba?


2011. júl. 13. 08:43
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
nem értem miért mondod, az hogy a tesco forgalmazza az egy dolog. attól még nem kell xar minőségűnek lenni.
2011. júl. 13. 09:57
 22/22 anonim ***** válasza:
Én multkor láttam hogy a tescoban két hülyegyerek gombos tűvel szurkálja a dobozt!Ennyiből biztonmságosabb a patika!
2011. júl. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!