Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúltam 18 éves, még szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltam 18 éves, még szűz vagyok és el szeretnék menni egy szexuális szolgáltatásokat pénzért nyújtó hölgyhöz, az ápoltabb fajtából?

Figyelt kérdés

Kb még megkérdezni is valamiért zavar, de mi tartozik az alap dolgok közé? meg mondjuk mit jelent az hogy nf ?


köszönöm előre is a válaszokat, ez van , úgy sem lenne barátnőm kb mert úgy izgulok mindig , hogy oda sem merek menni egy lányhoz sem , meg ez látszik is rajtam .


2011. júl. 18. 16:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Írtam volna erre a kérdésre valami okosat, de Smartguy leírta kb., amit szerettem volna, szóval kérdező fogadd meg a jó tanácsot, mert ezen csak TE tudsz változtatni.
2011. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mi lenne mondjuk, ha ismerős lányoknál kezdenél??
2011. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

most még 1x , nem fogom leírni , amit már leírtam , vagy nagyon semmiségnek tűnik nektek amit írtam , vagy azt hiszitek , hogy a kóros izzadást csak úgy le lehet győzni akaraterővel? vagy nem értem .


ez az izzadás ,nem olyan amit tud befolyásolni az ember és akaraterővel megszüntetni.


én csak azért szeretnék elmenni , egy k*rvához , hogy legyek egy lánnyal, mert ha már eddig sem voltam pont az izzadás miatt, akkor ez után sem leszek úgy sem , mert nem szűnik meg.

2011. júl. 18. 17:06
 14/24 anonim ***** válasza:

Képzeld elolvastam...


Ne a hibád mögé bújj, hanem a pozitív dolgokat helyezd előtérbe! Orvosnál amúgy voltál?

2011. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

ma 17:00


nincsenek nekem barátaim se nagyon kb , nem hogy lánybarátok . régebben mikor még nem izzadtam így , eljártam mindenhova meg buliztunk éltem normális életet , aztán amikor elkezdődött ez az izzadás , lassan kb nem jártam el sehova se , mert tök mind1 , hogy hova mentem, úgy is elkezdtem előbb utóbb izzadni.


aztán barátaim is kb elfogytak van kb 2 haverom akikkel néha szoktam beszélgetni, lány barátaim meg hát ... nem is nagyon vannak már kb.

2011. júl. 18. 17:09
 16/24 A kérdező kommentje:

bocs, nem tudtam hogy olvastad, azt hittem csak ...


voltam, azt mondta hogy valami műtéttel lehetne javítani a dolgon , de az sem biztos hogy működne teljesen.


még ha ki is fizetném, vagy szüleim , és nem javul a helyzet az is milyen már?


előtérbe helyezni a pozitív dolgokat? nem túl sok van , vagyis van de hát nem sok .

2011. júl. 18. 17:14
 17/24 anonim ***** válasza:

" és nem javul a helyzet az is milyen már? "


akkor legalább megpróbáltad...

túl negatív vagy, mert mi van ha mégis működik??

Tök mindegy mennyi jó tulajdonságod van, emeld ki!!

2011. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

nem is kérdeztem meg , hogy mennyibe kerül egy ilyen műtét, miután mondta hogy lehet hogy nem is válik be ... az is lehet hogy elég drága , aztán ha nem válik be akkor megint csak az lesz , hogy ezt most miért kellett, úgy sem volt semmi értelme , és az izzadás gond... mindenki izzad.


jah persze mindeki izzad, de nem így ... már tudom előre kb ez lenne .

2011. júl. 18. 17:24
 19/24 A kérdező kommentje:

lehet hogy túl negatív vagyok,de hát azt hiszem van rá okom , mindegy majd próbálkozom azért .

köszi a válaszokat.

2011. júl. 18. 17:25
 20/24 anonim ***** válasza:

Öcséd 15 éves és neki már volt barátnője .. ki bánja ?

Nekem sem volt még sohasem pasim és én sem bánom..

Őszintén szánalmas ez a világ .. a 10 éves kis srác aki még most nőtt ki a távirányítós autóból már nem szűz és ezért a többi már azt érzi le van maradva és akkor ez már ciki 'gyorsan veszítsük el' címszóval szépen teherbe ejtenek egy kislányt aztán ott van a ciki..

Szerintem őrizd meg a szüzességedet.

lehet hogy klisé de nagy kincs az akkor is .. :)

17L

2011. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!