Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúltam 18 éves, még szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltam 18 éves, még szűz vagyok és el szeretnék menni egy szexuális szolgáltatásokat pénzért nyújtó hölgyhöz, az ápoltabb fajtából?

Figyelt kérdés

Kb még megkérdezni is valamiért zavar, de mi tartozik az alap dolgok közé? meg mondjuk mit jelent az hogy nf ?


köszönöm előre is a válaszokat, ez van , úgy sem lenne barátnőm kb mert úgy izgulok mindig , hogy oda sem merek menni egy lányhoz sem , meg ez látszik is rajtam .


2011. júl. 18. 16:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
szextali.hu
2011. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
2011. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Smartguy86 ***** válasza:

Kérdező: a betegségedre van gyógymód, csak menj el orvoshoz. Többhöz is, ha kell!


Amúgy meg ismertem egy srácot, akinek pont ugyanilyen betegsége volt, mégis tudott barátnőt szerezni már nem egyszer...


Csak az a különbség, hogy ő tette a dolgát, te meg csak rinyálsz. Rinyából még nem sok eredmény született, ugye tudod?

2011. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Jólvan nem sajnáltatni akartam magamat


köszi a linkeket 13:10

2011. júl. 19. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!