Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy van egy kevésbé szép csaj de mégis meglátnak benne vmi olyat ami leveszi még a legjobb pasikat is a lábáról?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam bomba csajnak eléggé túlfejlett az önkritikám talán ezért nem volt még barátom sem. Viszont nem értem, hogyha pl látok egy csajt aki picit husis vagy kevésbé szép de mégis tök helyes pasija van. Én vékony vagyok olyan 170 cm magas de átlagos testalkatú nem egy girnyó. Nem tartom magam szépnek sok harcot vívok magammal de vannak fiúk akiknek bejövök csak nekem ők pont nem jönnek be. Szóval válogatós is vagyok de úgy gondolom ez még normális. Viszont pont emiatt, hogy negatív vagyok magammal a kisugárzásom is olyan lehet és ezért nem tudok pasit fogni se. És arra gondoltam, hogy ha pl: van egy kevésbé szép csaj de eltudja magát fogadni a kisugárzása is olyan és ezért tudd magának jobbnál jobb fiúkat megszerezni. Vagy ez hülyeség?
2011. aug. 10. 11:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Na de viszont ilyenkor kicsit ti is kezdeményezhettek, vagy legalább egy két jelzést adhattok. Igen én férfi létemre törvényszerűen nem is merek és nem is nagyon kezdek ki nekem akár gyönyörűnek tartott lánnyal, nővel, mert valamiért elérhetetlennek tűnik. Viszont ha egy kis jelzést kapnék akkor viszont lehet lépnék.
2011. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az nem elég ha rámosolygok az illetőre?
2011. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
az attól függ, hogy kire mosolyogsz...lehet elég, lehet több is kell, két mosoly :))
2011. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat érdemes volt a kérdésem kiemelni. A helyzet az nem fogok képet feltölteni mindenfelé nem azért mert szégyellem hanem mert az internet nem egy megbízható dolog. Másrészt nekem is voltak olyanok, hogy megnéztek az utcán, kidudáltak sőt olyan is volt a múltkor, hogy egy ismeretlen fiú leült mellém a metrón és beszélgettünk majdnem elfelejtettem leszállni:D Volt, hogy akkor dudáltak rám vagy néztek meg amikor nem is gondoltam volna...szóval történek ilyen dolgok velem nem mindennapos ezt azért hozzáteszem. És amikor ilyen történik velem tök happy leszek:) Viszont ha egy csinos bnőmmel sétálok pl akkor persze én háttérbe szorulok. Múltkor egy másik bnőmmel sétáltam akkor mondjuk mind a kettőnket jó alaposan megnéztek:D Megpróbálok túl lenni ezen a dolgon viszont ez akkor fog sikerülni ha lesz kapcsolatom.
2011. aug. 12. 21:15
 15/21 A kérdező kommentje:
Viszont azt is észrevettem, ha nem egy átlagos öltözéket (farmer+mintás póló) hanem mondjuk egy csinos nőies darabot veszek fel többen megnéznek...szóval a mondás nem a ruha teszi az embert...esetemben ez teljesen hamis.
2011. aug. 12. 21:18
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ha velem szembesétálnál a barátnőddel nekem te tetszenél jobban :)érzem...
2011. aug. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
:D Látnok vagy biztosan^^
2011. aug. 14. 13:44
 18/21 sejty1015 válasza:
100%
hmm..:) Tudod érdekes ez..Irtad ,hogy husisabb és kevésbé szép mégis helyes pasija van..Ebbe a csoportba sorolnám magam.Meg vagyok elégedve magammal,sokat fecsegek,ha kell csendben vagyok és általában mindig vidám...A barátnöim ezt folyton elrontanák..féltékenyek:) leszolják a hajam,sminket,hogy miért ez a ruha van rajtam? Mégis a legtöbb srácnak bejövök..viszont nekem ők nem kellenek..Attól még drága,hogy helyes a barátjuk,lehet belülről nem érnek többet egy szemeteszsáknál..:) Szóval nézz a tükörbe,és szeresd magad,és más is látni fogja rajtad..nem kell smink meg a legdivatosabb cuccok..egyszerüen csak TE:) Sok sikert..:)
2012. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
41%

Van két-három dolog ami egy nőre tekintetet vonz, vagy érdeklődést kelt. Az öltözködés, főleg szoknya+harisnya kombináció, de csak szolidan, nem mini, a hosszú haj, ami lehet dús talán még illatos, illetve a beszédstílus és szóválaszték. Még a mosolygós arc is fontos.

Bármelyik ha nem stimmel egyből tönkreteszi az egészet.


Nem tudom ki hogy van vele, de a túl barna bőr nem szép, az ilyen nőket észre sem veszem. Tájidegen. Ugyanúgy vagyok a hosszú műkörömmel és hosszú szempillákkal.

Ezek nem természetes viselet. Még a festett haj is taszító lehet.


Aztán ott van még a viselkedés. A kedves udvarias magatartás, az óvatos közeledés a másik felé, érdeklődés a másik iránt. Ezek nagyon vonzóvá teszik a hölgyeket.


És még millió ilyen van, amiből könyvet lehetne írni.

A baj talán az, hogy amit látunk másoknál vagy a TV-ben, azt hisszük nekünk is úgy kell viselkedni. Aztán egyszer csak azon kapom magam, hogy fiúnak kinéző lánykák üvöltözve szidják egymás anyját, és köpködnek az utcán, szakadt ruhában mindenféle hajszínnel.

És mikor megkérdezik, hogy "miért nem fogadsz el engem olyannak amilyen vagyok?" akkor nem tudom neki elmagyarázni, hogy ha rá nézek semmi vonzót nem találok benne.


Vajon a szülők a hibásak, vagy a társadalom, hogy hagyja ezt így történni? Ki tudja?!

2012. jún. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vagyok hajlandó változtatni magamon, ami azt illeti, nem fogom megjátszani magam, nem fogok minden csúnya, trágár szót ami eszembe jut helyettesíteni valamivel csak mert az nem szép, persze az se jó ha valakinek minden második szava csúnya. A hajam úgyse fog vállig érőnél tovább nőni, ez van. Ha valakinek nem tetszik, hogy nagy és kócos, ez van. Rajongok a vörös hajszínért, nem fogok erről lemondani. Vannak szakadtabb cuccok amik lehetnek nőiesek és szerintem ha az amúgy nőies ruhákat feldobjuk egy-két egyedi, laza darabbal, az is kelthet szép hatást. És akármilyenek is vagyunk, mi lányok, nők, előbb vagy utóbb megtaláljuk azt aki illik hozzánk.
2012. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!