Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A cannabis okozhat hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cannabis okozhat hosszú vagy rövidtávú impotenciát?

Figyelt kérdés

és ha igen hogy lehet ez ellen tenni?

nem nem szívok csak érdekel a téma és írnom is kell róla szeptemberre.


2011. aug. 26. 01:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

a 3. válaszolónak köszönöm a választ.

épp akartam kérdezni ugyan ezt a sima cigiről is de így már nem kell. Ezt így már leírhatom és érdeklődésem is választ kapott. Sokat olvasok drogosokrol meg hogy hogy tönkrebasszák az életüket és szerintem valamit tenni kéne velük. Csak még nem jöttem rá hogy mit. Na mindegy már ígyis túl sokat írtam. :)


Azért örülök hogy nem estem bele ebbe a világba és szerencsére még csak nem is dohányzom. tiszta pazarlás

2011. aug. 26. 01:40
 12/15 A kérdező kommentje:
látom sikerült témát felhozni :D
2011. aug. 26. 01:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer olvastam valahol, hogy egy lány (20-25 év körüli, azt hiszem) ecstasyzott és úgy harapott bele egy pohárba, mintha csak egy alma lenne... utána kapott észbe csak, mikor tele volt szilánkokkal a szája. Nem lehetett kellemes.
2011. aug. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Olvastam ilyet,én nem tapasztaltam még...
2011. aug. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
úúú szegény lány bár ő tehet róla de akkor is.
2011. aug. 27. 02:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!