Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vehetném fel Vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehetném fel Vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Buson hazafelémenet, egy csaj elég erősen nézett engem, egy ideig szemeztünk is... miután leszáltunk, óvatosan követtem, az utcájáig, aminek a sarkán megálltam és néztem,hogy melyik házba megy be... Tehát tudom hol lakik... Innen, hogyan tovább szerintetek? volt már hasonló szituációtok?? Várom a tippeket :)

köszi elöre is

17/F


2011. okt. 12. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

-.-


Még véletlenül se említsd meg neki, hogy tudod hol lakik mert őrültnek fog nézni. Nem szólítod le de követed amíg haza nem ér mint valami rablógyilkos?

Szólítsd le és hívd el randira.

2011. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dobj be a postaládájukba egy csokit, rajta egy címkével valami kis szöveggel, hogy láttad a buszon, és szimpatikus neked(csak példa, NE ilyen fogalmazásban, szebben :D), mellé egy kis kép magadról. Ha bejössz neki akkor legközelebb tuti megköszöni majd. :) Legalábbis én ezt csinálnám, és hozzátartozik a dologhoz, hogy eddig nem sok sikerem volt az ilyen húzásaimból, de egyszer csak találok egy romantikus lányt, aki értékeli majd. Te szerintem várj még tippeket. :):D
2011. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jaj, engem is gyilkosoztak le ilyen projektért(tele rajzoltam krétával a lány utcáját, hogy ne haragudjon:D)szóval lehet ez az előbbi is egy ilyen ötlet. :D Tényleg inkább simán csak szólítsd le, bár az meg olyan snassz, de sajnos a romantikát kevesen kedvelik már.
2011. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:05


Ez jó ötlet!

2011. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az elsö kommentelönek: TELJESEN IGAZAD VAN, de az a baj,hogy 2x már volt hasonlo szitu, de egyszer sem követtem öket abban reménykedve ,hogy majd ugyis látom még öket, hiszen az elözö 2 és ez a csaj is egy-két buszmegálloval arrébb/előrébb lakik ,tehát nem nagy táv mégis eltüntek,sosem láttm öket többé... Megbántam volna ha ezt nem "követem".Amugy meg nagyon tompa voltam, nem szolitottam volna most le semmiképp....


Másik 2 kommentelő: Hattalmas ötletek, amiket fontolora is veszek! :)

2011. okt. 12. 18:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha megcsinálod, amit a 77%os írt, ne csodálkozz, ha nem nagyon érdeklődik majd a lány :D

Ha valaki anno ilyesmit dobott volna be a ládánkba, a szüleim egy hétig ezen fetrengtek volna a röhögéstől, én meg baromira nem értékeltem volna.

Szóval: ha legközelebb látod, szólítsd meg, kezdj el beszélgetni, mondd, h szimpatikus, és szeretnéd megismerni ilyesmi. Azt véletlenül se mondd, h követted (az elsőnek igaza van).

2011. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze nekem se jutott eszembe eddig ilyen csokis dolog, én is mindig leszolitom az illetőt, és ezzel sosincs baj, nem vgayok szégyenlős... de ez egy hülye helyzet volt, és igazábol azt nem tudom,hogy fogom e még látni... ha látom akkor mindeképp le fogom..de mi lesz ha nem?? EZ a kérdés!
2011. okt. 12. 18:23
 8/12 anonim ***** válasza:
ha tudod hol lakik akkor mért ne látnád?
2011. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mert én nem megyek minden nap tovább egy megállót, és sétálok arra fele normális esetben. De mostmár lehet elkell kezdenem X')
2011. okt. 12. 21:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Szólítsd le a buszon, mikor látod hogy valamit lereagál.
2011. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!