Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék egy féltékeny ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék egy féltékeny ex barátnővel?

Figyelt kérdés
A párom volt barátnője feltűnési viszketegségben szenved. Folyamatosan posztolgat a facebookon és elég nyilvánvaló hogy engem szapul. Mivel ez rosszul esik nekem szeretném leállítani. Mit tehetnék?
2011. nov. 20. 14:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
felbérelsz engem gyilkosságra.
2011. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hát vagy beszélj vele keményen hogy fejezze be... vagy töröljétek a barát listáról és tiltsátok is le... esetleg ha nagyon eldurvulna a helyzet és a nevedet is kiírja meg ilyenek, szóval egyértelmű hogy ellened irányul a dolog, akkor akár fel is jelentheted becsületsértésért/rágalmazásért... de ez már csak a legutolsó lépés lehet, mert ehhez nagyon durva dolgot kéne tennie...
2011. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Gyilkosság? ugyan... az azért túlzás. előbb utóbb úgyis meghal. nem annyira durva még hogy rendőrségre menjek vele. csupán azt érzem hogy állandóan én vagyok a téma nála és a barátnőinél már kezd egy kicsit unalmas lenni.
2011. nov. 20. 14:17
 4/20 anonim ***** válasza:

Ja amit utolsó mond az jó. Tehetsz feljelentést személyiségi jogok megsértése, rágalmazás meg nem tudom. Ez olyan mint hogy a BKV ellenőrnek se vagy köteles igazoltatni magad. Ha nincs jegyed/bérleted leszállsz a következő megállónál.


Csak azért nem feltétlen arra gondolsz elsőnek hogy rendőrség, pedig lehet. Egyszer munkahelyemen, volt egy srác és kitalálta hogy ő most lefotózza akikkel együtt dolgozik, meg telefonszám stb., raktár volt mi 4-en voltunk, azt hogy milyen "családias hangulat". Erre a csávó meg mondta neki hogy na te le ne fotózzál engem, a többit is elfelejtheted. Aztán hozzátette hogy feljelenti zaklatásért, ha vicces kedvében van.


Ugye semmi se lett belőle, de engem érdekelt és direkt rákérdeztem, hogy mi most tényleg? Amugy se bírta a srácot mondta hogy simán, nem hiányzik neki egy idióta.

2011. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szólj a párodnak, hogy állitsa le, ha téged olt a csaj, akk még mindig kéne neki a párod, ugyhogy lehet hogy hallgatni fog rá.

Ha meg nem , akk hagy a face-t, menj oda hozzá személyesen és tépd meg az fog neki használni,

A rendörség meg marhaság, ilyesztgetni tudod vele esetleg, de ha iennel mész a rendörökhöz róhögnek rajtad egy jót más nem fog történni

2011. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Légy boldog a pároddal, és mindketten sz*rjátok le a csajt magasról. Hidd el, ennél jobban semmivel nem tudnál visszavágni.
2011. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ki nem szarja le a fosbúkot?

Ha személyesen is ilyen tetű, akkor meg tépd meg. A csajok verekedhetnek egymás között.

2011. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Személyesen még csak úgy találkozunk ha a párom is ott volt. akkor normálisan viselkedett de játszott rajta hogy megjátssza magát és csak azért kedves hogy a páromnak ne tűnjön fel semmi.
2011. nov. 20. 15:56
 9/20 anonim ***** válasza:

Beszéld ezt meg a pároddal!

Nem értem mi közöd az exéhez?

2011. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kellene hogy különösebb közöm legyen a párom exéhez. Ismerjük egymást és mivel közel lakunk egymáshoz gyakran össze is futunk ami mostanában kezd kellemetlen lenni.
2011. nov. 23. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!