Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék egy féltékeny ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék egy féltékeny ex barátnővel?

Figyelt kérdés
A párom volt barátnője feltűnési viszketegségben szenved. Folyamatosan posztolgat a facebookon és elég nyilvánvaló hogy engem szapul. Mivel ez rosszul esik nekem szeretném leállítani. Mit tehetnék?
2011. nov. 20. 14:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel, én rengeteget hallgatom hogy a facen történő emberi jogok sértése is büntetendő. Szép mondat:) Vagy csak fenyegesd meg vele hogy jogi ügy lesz belőle.
2011. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mivel nem magyar állampolgár nem hiszem hogy megijedne a feljelentéstől. :(
2011. nov. 23. 15:40
 13/20 anonim ***** válasza:

Minek van olyan pasid aki cigányokkal szóba áll?

Sajnállak!!!

2011. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kedves 15:57! Nálad csak magyar és cigány létezik? Egyébként a cigány magyar állampolgárnak számít. A lány akiről szó van német állampolgár.
2011. nov. 23. 16:06
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Hmm :)

Akkor csak annyit tudok mondani hogy a pasid ínyenc!!! :)

A cigányok nem magyarok!!!Majd ha normálisan tudnak beszélni magyarul és benne lesznek a történelmünkben nem mellék szereplőként akkor talán az állampolgárság szót talán alkalmaznám!

Megadnád a német csaj számát? :)

2011. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Mivel nem a kérdésre válaszolsz kedves 16:14es már másodszor sem. Így befejezem a kommunikálást. :)
2011. nov. 23. 16:18
 17/20 anonim ***** válasza:

Én írtam hogy beszéld meg a pároddal mert ugye bár az ő exe és nem a tied!

Szóval nem írhatod hogy nem válaszoltam :)

Miért van bajod a rasszizmussal?

2011. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nincs bajom a rasszizmussal, azt teszel, gondolsz, írsz amit akarsz. Ez egy szabad ország. Csupán nincs köze a kérdésemhez.
2011. nov. 23. 16:37
 19/20 anonim ***** válasza:

És akkor Németországban is lakik? Mert akkor elég egyszerű, tiltsátok le, valószínűleg nem fog csak azért leutazgatni hogy szívja a véred. Vagy akkor egyszerűen Reportold a facebookon.


(A legalsó rublika hogy zaklat a fogaskerék ikonnál, block/report-nál.)


Aztán ha letiltják azért azt ne hidd, hogy lese szarja, ha meg Magyarországon van attól még feljelentheted mert Német amennyire én tudom. De egy példa, ismerős csajjal bringáztam, este, volt lámpa minden de volt egy urva vékony drót és hát jól elkapta a bringáját, mázli hogy lassan ment. Én gondolkodtam na fasza, beüvöltöttem a faszihoz hogy rohadjon meg stb, idegemben. Persze semmi válasz, csöngettünk is először.


Alsó karja, meg térde durván felhorzsolódott és beverte a fejét, nem 8 napon túl gyógyuló. Csak azért mondom hogy nem csak a mega-komoly ügyekkel foglalkoznak.


Nekem hirtelen eszembe se jutott rendőrség, erre mondta hogy lefotóznám ezt a szart. Dumáltunk egy kicsit, ő hazatekert én meg lefotóztam minden irányból. De felesleges volt, mert ő már otthon hívta a rendőrséget ŐK KÉRDEZTÉK hogy akar-e feljelentést tenni, mondta nem mert mit érne vele. De nem kiröhögték.


Nem jelentette fel, de én járkáltam a környéken mert kíváncsi voltam, holnap délután sikerült pont elkapnom a rendőr kocsit, nem mentem oda a kötél mindenesetre eltűnt. Na szóval, ha folyamatosan zaklat azt nem ússza meg annyival hogy, "HAHAHAHA hölgyem, Pista gyere már ide ez a hülye azért jött mert valaki..baahaha..haha..zaklatja .HAHAHAHAHA" "LOOOL!!hahaha"

2011. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

én azt nem értem miért nem lehet levegőnek nézni... az mindig bejön, egy idő után megunja mindenki hogy levegőnek nézik, és senki nem veszi fel az oltogatási probálkozásait...


másik meg hogy aki ismer, nem fogja elhinni rólad ha alaptalan hülyeségeket terjeszt, szóval ettől nem kell félned. aki elhiszi az így járt, kevesebb lett egy baráttal, te meg örülhetsz hogy akik igaz barátaid azok ugyanugy figyelmen kivül hagyják a hülyét mint te...


harmadik: hülyeség a faszbukk, látom neked is ez a legnagyobb problémád hogy ott irogat... jólenne végre leszállni róla és nem azt tekinteni az élet közepének...

2012. jan. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!