Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik többségének miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

:D:D:D:Danoni kérdése:

A pasik többségének miért a buta libák jönnek be akiken van 60kg máz és semmi agyuk és az olyanok akiken van mit fogni arra miért mondják automatikusan, hogy fúj undorító?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Fingom nincs miről beszélsz. Az első még stimmel. De a többi..... nállam nem

De a buta lányokat azért szeretem mert tök jókat lehet rajtuk mosolyogni és tök aranyosak mikor azt hiszik tudnak valamit és még sem :DDD

2011. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te ilyen körökben mozogsz, és csak ilyen pasikkal találkozol, nem jelenti azt, hogy a többség ilyen. Ne általánosíts, inkább mozdulj ki a diszkóból.
2011. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted te okosabb vagy? Mert a kérdés alapján én nem így gondolom.
2011. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mert te baromi ronda vagy
2011. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a molettebb lányok is. Nem vagyok csúnya sem. Akár írhatsz privit is. Nem csalódnál.
2011. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A csajok többségének mért a kigyúrt, ostoba, megjátszós, beképzelt, apuci tömi pénzzel féle gyökerek jönnek be?

Talán nem diszkóban kéne ismerkedni és nem lenne ilyen problémád.

2011. nov. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A válaszom a többségének szól csak. annyit mondok igen ritkán járok diszkóba pont ezért inkább olyan helyeken fordulok meg ahol úgy mond normális emberek vannak. Nem szeretem az apuci által tömött zsebű fiúkat mert az nem a valóságot ábrázolja számomra.
2011. nov. 28. 16:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem. Azt írod, "inkább olyan helyeken fordulok meg ahol úgy mond normális emberek vannak" - akkor most vannak normális emberek vagy nincsenek? Vagy neked az a normális, akinek a buta libák jönnek be? Vagy most akkor mi van?
2011. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem nem azok a normális emberek csak sajnos a munkám miatt sok olyan helyre is el kell mennem ahol ezt tapasztalom
2011. nov. 28. 18:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Úristen ehhez már nem lehet mit szólni!!!!!:P
2011. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!