Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket mérlegeljek, ha más az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket mérlegeljek, ha más az értékrend? (+25) Minek kell történnie, hogy esetleg normális kapcsolatunk legyen, vagy erre semmi esély?

Figyelt kérdés

29 éves flegmatikus csaj, 35 pasival és 1 abortusszal a háta mögött, 1 évnél hosszabb kapcsolata még sosem volt.

Én is 29 vagyok, mögöttem egy 5 éves kapcsolat...

Teljesen más értékrendünk van, én azt mondtam, hogy abortuszos nővel soha, olyan csajjal, akivel "már lefeküdt a fél város" soha... Jártunk kb. 4 hónapot, majd az eszemre hallgattam és szakítottam vele, mondván nem illünk össze, és nem vagyok szerelmes. Fél év után megint összefutottunk egy kávéra. Igazság szerint vonz a csaj, pedig nem kéne.... Az elmúlt fél évben rengetegszer eszembe jutott, fogalmam sincs, miért.

Mit csináljak? Miket tegyek mérlegre? Érdemes lenne-e újrakezdeni vele, vagy sem? Nem tudom, hogy jóra vezetne-e hosszú távon a dolog.


2011. dec. 20. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát mi lett volna,ha sose tudod meg,hogy volt már abortusza.

Akkor már együtt is laknál vele?


Figyelj,ha már elsőre így megítélted a csajt,akkor ez mindig benned lesz ez a tüske...Szóval jobb,ha hagyod és keresel magadnak egy fiatalabb pipit,kevesebb (élet)tapasztalattal.

2011. dec. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fiatal vagy.

minek neked egy leharcolt öreglány.

ennyi idősen még simán felcsíphetsz 20-22 éves csajokat,akik istenként néznek rád nincs velük gond és nincs így elhasználva.

legalábbis én kapcsolatra nem hordok agyonhasznált cipőt.

amíg nincs jobb addig tartsd meg heti egyre szerintem.

34/F

2011. dec. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
váh! :) nem d.ugni akarok! "csak szex" nem kell, annál többet szeretnék. de érdekes kérdés, ha nem tudnám, hogy már volt abortusza, akkor mit csinálnék. a pasik száma akkor is zavarna, de azon túl tudnék lépni, mert a csaj egyáltalán nincs "laharcolva". hihetetlen, de szép, kedves, okos és aranyos. Ez a négyes felállás nagyon ritka, de nála megvalósul. Pont ezért nem tudom, hogy mi lenne a helyes döntés.
2011. dec. 20. 01:44
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen h*lye vagy, akkor megérdemled h ne tudd, ill ő jobbat érdemel nálad
2011. dec. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem az a meglátásom, hogy előbb-utóbb úgyis vége lenne, de inkább előbb... a teljesen más értékrend szerintem leküzdhetetlen nagy különbség!
2011. dec. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsőre úgy tűnik, hogy ekkora hülye nem érdemel meg ilyen csajt :)


Sem a volt pasik száma (márha tényleg nincs leharcolva) sem az abortusz nem számít. A jellembeli különbséget már inkább.


Ha nem jó vele ne maradj vele, kb ilyen egyszerű - de ezt ne az abortuszára meg a volt pasijaira fogd.

2012. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!