Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy legyőzzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy legyőzzem önmagam?

Figyelt kérdés

Párommal 4 hónapja vagyunk együtt és még nem volt semmilyen komolyabb ágyjelenet. Szeretném Őt kielégíteni, de gyerekkoromban szörnyűséget tett velem pár fiú, így eléggé gátlásos lettem és frigid is. Levetkőzni még a barátnőim előtt sem merek, előtte sem , de szeretnék neki örömet szerezni. Mikor csókolózunk érzem, hogy áll neki, de ha hozzáérek, akkor elfog a hányinger és inkább nem fogdosom Őt ott tovább, mert nem akarom, hogy azt lássa, hogy undorodom azon részétől... a Páromat nagyon szeretem, bízom benne, de ha oda kerülünk akkor nálam jön a blokk és az emlékek... Mit tehetnék ellenük?

köszönöm a válaszokat

19/L


2012. febr. 15. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mit művöltek veled?
2012. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem szeretek róla beszélni, csak a párom tudja, na meg azok a szemét alakok...
2012. febr. 15. 18:58
 3/19 anonim ***** válasza:

annyira sajnálom. :/

ha a párod tudja, és szeret, megérti.:) próbálj arra gondolni, hogy ő a párod, ő van veled, és ő más, különleges, és soha többé nem tört elő az emlék, ne engedd, csak rá figyelj. :) talán ha túl lesztek rajta, elmúlnak a gátlások, mert érezni fogod, hogy teljesen más. bízhatsz benne, és nem kell félned, el fog múlni.

2012. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy beszélsz-e róla vagy sem??

A fejedben úgyis ott a gondolat, az emlék.

Azzal, hogy elmondod, pedig nem leszel kevesebb egyáltalán.

Nem leszel sem rosszabb, sem szánalmasabb. De egyébként sem vagy rossz. Ráadásul névtelen vagy.

2012. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Nem szeretném megosztani veletek a múltam, névtelenség ide vagy oda, legyen elég az, amit leírtam

2012. febr. 15. 19:17
 6/19 anonim ***** válasza:

Csak a párod tudja....

Akkor megért téged, szerintem, ha nem hülye.

Vagy pedig te viszel túlzásba valamit egy kissé.

Ezek szerint a rendőrség sem, szülők sem és senki más sem tudja. Tehát vagy nem nagyon komoly, vagy annyira komoly, hogy nem mered elmondani és akár veszélyben is lehetsz.

2012. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen a Párom tudja, ezért is nem erőlteti a dolgot, de én szeretnék már túljutni rajta. Fiatal voltam, nem tudtam akkor még, hogy mi hogy megy, hisz szüleim óvtak a nemi élet rejtelmeitől, így nem is tudtam mit tesznek/tettek velem, így nem is szóltam a szüleimnek. Később tudtam meg, valójában mit is tettek velem, mikor már volt rálátásom a dolgokra.
2012. febr. 15. 19:29
 8/19 anonim ***** válasza:

Hány éves voltál??

Ez is azt bizonyítja, hogy marhaság titkolni bármit is.

2012. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
11 voltam
2012. febr. 15. 19:42
 10/19 anonim ***** válasza:

És durvák voltak veled?? Kiabáltak? kigúnyoltak? Erőszakoskodtak? Fájt??

Vagy önként mentél bele?

2012. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!