Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért idegesít? Miért érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít? Miért érzem azt, hogy megőrülök?

Figyelt kérdés
Tehát a barátommal már szakítottunk elég rég több mint fél éve lassan. Mégis nem tudom magamat túltenni rajta, és megőrjít hogy más lányokkal beszél meg ilyesmi. Ráadásul tudom hogy ki tetszik neki, és megőrjít ez az érzés, hogy az a lány jobb mint én. Síró görcsöket kapok, nem tudok túllendülni rajta..... Próbáltam, néha jobb volt, de amikor rám jön ez a hülyeség, élni sem akarok..... Annyira meg mondanám neki hogy mennyire szeretem, hogy Ő az az ember akiért bármit megtennék, de le se sz*rna... :(
2012. febr. 17. 23:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért lenne jobb? Teljesen más!
2012. febr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát és azért jobb.... nem? Szebb mint Én...
2012. febr. 17. 23:35
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez badarság, hogy szebb, mint te. Amúgy meg akkor kurv.ára szerethetett téged.
2012. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ne nézd a facebook-ját..ne keresd meg semmilyen módon és járj el minél többet társaságba(olyanba,akik nem ismerik az exed),sportolj,dolgozz,hobbizz,tanulj....
2012. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem szeretett..... És ezt is nehéz volt elfogadni. A facebookját nem tudom nézni, nem vagyunk ismerősök.
2012. febr. 17. 23:38
 6/20 anonim ***** válasza:
Verd ki a fejedből az adott személyt, ne vegyél tudomást róla. Járj el ismerkedni és kerüld a társaságát! (Remélem sikerül megtalálnod az igazit!)
2012. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Most mi a gond??

Hogy rondának hiszed magad?

Hogy nincs már veled többet?

Hogy hülye voltál?

Vagy hogy becsapott?

2012. febr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nagyon el akarom felejteni, de mindennap eszembe jut.... Van hogy órákat sírok miatta, de már fél év eltelt!!! És még mindig abban reménykedek, hogy majd egyszer jön és bocsánatot kér mindenért, és minden jó és szép lesz
2012. febr. 17. 23:41
 9/20 A kérdező kommentje:
Az hogy becsapott, és még én voltam a hülye..... Nem tartom magam amúgy rondának, de ez a lány akivel össze akar most jönni Ő tényleg szép!
2012. febr. 17. 23:42
 10/20 anonim ***** válasza:
Az is kérdés,hogy hány éves vagy.Ha tizenéves akkor nincs gáz,mert hamar találsz mást és valahogy talán könnyebb lesz.Kösd le magad ez így van!Ha olyan vagy mint én huszonéves akkor már nehezebb a dolog ilyenkor már komolyabban veszem az ilyen dolgokat,mivel ez már a nagybetűs élet.Nekem a buli segített régebben,most meg néha sajnos a nyugtató 25/F
2012. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!