Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem ír rám a pasi fb-n, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír rám a pasi fb-n, az egyértelmű jele, hogy nem is érdeklem?

Figyelt kérdés
Nem rég megismertem egy pasit,bejelöltem,azonban nem ír rám.Viszont a megismerkedésünkor teljesen máshogy tűntek a dolgok,úgy jött le nekem,hogy tetszem neki.Ráírjak én vagy hagyjam?
2012. márc. 9. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hagyjad. Nem is ő jelölt be... ez már veszett répa. Biztos már el is felejtett.
2012. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
engem is bejelöltek csajok de nem irok rájuk,ha akarsz valamit irj rá lehet nem is tudja hogy te akarsz tőlle valamit
2012. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 áh nem jut eszembe válasza:

Szerintem írj rá :) Lehet, hogy csak félénk. Ha vissza ír és nem csak egy-két szóba akkor te is érdekled őt.

(Remélem nem én vagyok az a bizonyos pasi (XD), ha igen akkor csak azért nem írok, mert túl személytelennek tartom a facén való beszélgetést + ...)

2012. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bloody Death ***** válasza:
100%

áááááááááááá hova fejlödünk? A fb-n is fogtok randizni/szekszelni/házasodni/gyereket nevelni?

Nem értem ezt. Lehet velem van a gond. De most milyen következtetéseket vonsz le arról, hogy a fb-n nem ir Rád? Ez most komoly? Azért megsugok valamit. Ne azt várd el, hogy ilyen közösségi portálokon bármi is kiderüljön a másikról, a személyiségéről. Hanem élöben beszélges vele, és az ott kapott jelzések alapján gondolkozz/vágyakozz/remélj/szeressél.

Mert kb. nekem is van fb-m és viszonylag sokat is fenn vagyok, de ha valaki rám ír, 95%-ban lesem sz@rom. Vagy ha hivatkozásomhoz, fényképemhez valaki hozzá szól, de valami frapánsat, jót akkor like-m, és talán még válaszolok rá. De ez sem minden esetben, valamikor nem is törödök vele. Ergo, ha valaki nem reagál az interneten az nem azt jelenti, hogy semmi sem lehet köztetek.

2012. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

:D Kedves utolsó,honnan írsz?

Amúgy ezért nem írok rá én se,mert utálok fb-n beszélgetni.

2012. márc. 9. 21:48
 6/11 A kérdező kommentje:

Mostmár utolsó előtti:)


igen,én is így gondolom,nekem is van fb-m,és fent is vagyok sokat,bár minek!?:D én hülyeségnek tartom,régen is meg voltak nélküle az emberek,csak mostanában lett ilyen felkapott.

2012. márc. 9. 21:51
 7/11 Bloody Death ***** válasza:

Mi van? Nem ismerkedni akarok Veled és nem is akarok járni. Te feltettél egy kérdést én válaszoltam rá. Enyi

Amugy meg mitől vezérelve várod azt el bárkitől is, hogy rád irjon ismerkedés céljából, vagy bármilyen más kapcsolat ill. komunikációs célból (azt a kuva életit, hogy menyire tudol sziporkázni), amikor Te magad sem akarsz rá irni, mert személytelen?

2012. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
istenem.. hogy mindenkinek a facebook az élete...
2012. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Bocsi,ha félreértettél,én a 3.válaszolótól kérdeztem,hogy honnan ír,nem akarok ismerkedni,itt meg pláne nem:D

Csak azért gondoltam,hogy majd ő ír rám,mert mégiscsak ő a pasi,az "ő dolga",meg ha tényleg érdeklem,akkor írhatott volna,de nem.

2012. márc. 9. 22:09
 10/11 Bloody Death ***** válasza:

Ja ............... értem hehehe XD

Azt hidtem, hogy nekem irtad no mindegy, de legalább kiderült, hogy tudok sziporkázni.

Amugy szerintem a "mai világban" nem feltétlenül igaz az, hogy a hímnemű egyedeknek (na tessék megint :D) kell elsőként kezdeményezni. Ez a régi letünt idők hagyatéka, mikor is a nők semilyen véleményel nem rendelkezhettek, és a "helyük" a konyhában volt, valamint bármilyen kezdeményezés felért egy nyakba akasztott táblával amin ez szerepelt: cafka vagyok(me' ugye bár nem szabad csunyákat irni). De mostanra már egyenjoguság van, még ha sok esetben is sajnálatos módon nem történik meg, és az egyenjoguság magában hordozza azt, hogy amit a ferfiak "megtehetnek" azt a nők is.

2012. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!