Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett hirtelen ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett hirtelen ekkora szemét?

Figyelt kérdés

Az exem régen szakított velem egy másik csaj miatt.

Eltelt pár év, volt közben más kapcsolatom, vége lett, aztán váratlanul összefutottunk.

Nem akartam beengedni az életembe de kitartó volt, jött minden szép szöveggel hogy megbánta stb.

haverilag találkoztam vele párszor aztán felvetette hogy újra járjunk én pedig gondolkozási időt kértem.

csakhogy közben elszólta magát hogy nyáron kimegy külföldre dolgozni és vlsz ott is marad évekig.

erre megmondtam neki hogy akkor szerintem nincs miről beszélnünk, felesleges hogy 3-4 hónapig beleéljem magam az egészbe aztán úgyis lelép.

utána nem írtam neki. először küldözgetett ilyen dalokat célzásként hogy aki elmegy újra hazatér stb.

nem reagáltam erre ilyeneket írt ki hogy szabadnak érzi magát az is aki a serpenyőből a forró lángba ugrik, meg kiposztolta a szabadságszobrot meg ilyeneket.

erre se reagáltam, erre ma kiírt egy ilyen hogy " a problémádra az a megoldás ha többet soha a **** életben nem keresel".

nem értem miért neki áll feljebb hogy nem vagyok hajlandó itt szórakozni vele 2-3 hónapig, vagy évekig várni mire visszajön.

hogy felejtsem el? tudom hogy nem érdemli meg hogy szeressem, de akkor is sz.r.


2012. márc. 16. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedre megadtad a választ lényegében.

Keres mást, legyél másokkal. Ennyi a recept. A Don Juan fejére meg tessék tenni magas ívbe.

2012. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert egy önző idióta. Nem törődik ő a te érzéseiddel.
2012. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ahogy írtad valószínű csak arra kellesz,hogy 2-3 hónapig legyen kivel cicáznia aztán good bye kint pedig biztos összeszed valakit akivel csalna téged szép kis alak az ilyen tudom,hogy szar meg fáj könnyű ismeretlenül tanácsot adni,de hagyd a fenébe előbb útobb találsz majd szebbet,jobbat,különbet nála aki igazán megérdemel majd téged!!!
2012. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csiperkee ***** válasza:
vszinüleg csak felakarta veled melegiteni a káposztát ugymond ilyet láttam már az ilyennel nem érdemes foglalkozni ugy feletsd el h keresel vmi elfoglaltságot és közben észre sem veszed h máris shol sincs
2012. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!