Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megkedveljene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X Susy Omega x kérdése:

Mit tegyek, hogy megkedveljenek a barátom haverjai?

Figyelt kérdés
nemsoká bulit rendez a pasim egyik barátja. már 9 hónapja együtt vagyunk, de még mindig nem ismerjük igazán egymást a barátaival. elhívtak engem is, de picit félek, hogy nem fognak elég jónak találni. mit mondjak és mit ne?
2012. márc. 27. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

márcsak ha saját magamból indulok is ki: nem hiszem hogy megfognak kedvelni


mi 4-en vagyunk a legjobb barátok, és én mind a 3 cimbin nőjét rühellem... szerintem az enyémmel úgyszint vannak.


a nő csak az ágyba való, nem a haveri körökbe!

2012. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 attila 08 válasza:
adj neki egy kis szabadságot ne tilts meg neki dolgokat és fogd fel lazán az egészet ha poénkodnak (mert fognak)ne vedd a szivedre ha látják h jó fej vagy nem nősz a barátod fejére és nem akarod elrabolni tőlük és még velük is foglalkozol picit nem fogna szúrós szemmel rád nézni
2012. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Heló! Kerüld az olyan helyzeteket, hogy pár percre elhívod négyszemközt beszélgetni, vagy hogy olyan dologról beszélsz, amit csak ketten értetek és a többi biztosan kiamradna belőle. Továbbá semmiképp se égesd le a barátodat, miközben beszélsz - úgy értem ne hozd kínos, cikis helyzetbe, az K.O. lenne. Továbbá lehetőelg ne szemelj ki csak egy embert a társaságból és ne beszélj csak vele, mindenkivel próbálj meg kapcsolatot teremteni. remélem tudtam segíteni.
2012. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!