Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért változott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért változott meg a viselkedése a tanárnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, először is azt szeretném mondani, hogy nem mintha ennek a kérdésnek bármi köze lenne a szerelemhez, de ide illett a legjobban..

Szóval a lényeg az, hogy van egy tanár, akivel mintha az utóbbi időben megromlott volna a kapcsolatom, ha ezt lehet így nevezni. Pedig nem rontottam a tantárgyból, még versenyen is voltam...

Mégis úgy érzem, mintha ez a bizonyos tanár valamiért távolságtartóbb lenne irányomban, vagy mintha valami hirtelenjött problémája lenne velem, pedig nem csináltam semmit. A legbosszantóbb az, hogy azt vettem észre, a többiekkel nem viselkedik másképp. Bár az is megeshet, hogy csak én komplikálok túl mindent, de néha ahogy néz rám.. meg van egy olyan érzésem, mintha direkt kerülne. Szerintetek mi lehet ennek oka?


Ui.: a dolog eléggé bánt, mert egy jófej, kedves férfitanárról van szó, és úgy érzem nem szolgáltam rá erre :((



2012. ápr. 15. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobb helyen lenne a kérdésed a Közoktatás, tanfolyamok kategóriában.

Amúgy nem lehet, hogy csak beképzeled magadnak? Talán túlságosan is magadra veszel apróságokat is. Nyugi, nincs itt semmi baj :-)

2012. ápr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad van ott tényleg jobb lenne, csak nem találtam meg neki a megfelelő helyet, meg még ilyen típusú kérdést nem is nagyon tettem fel... na mindegy.

Lehet, hogy igazad van és csak én reagálok túl dolgokat, de szerintem akkor is van valami, mert már egy ideje ilyen velem, mással olyan mint eddig. Nem tudom mi baja..

Legközelebb az ilyesmit közoktatásosba teszem. Nem lehet valahogy áthelyezni a kérdést?

2012. ápr. 15. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!