Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szemét vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemét vagy lelkileg is sérült?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki mozgássérült, igaz nem látható módon, de én, meg még sokan tudják ezt róla. Nagyon jól titkolja, ezért jelentős sikereket ér el a lányoknál, kérdés persze, hogy az esetleges "kiderülés" után mi van, ezt nem tudom. Azt viszont tudom, hogy nagyon kegyetlenül játszik a nőkkel, kuszálja a szálakat, kihasználja őket, szóval zűrös figura. Nagyon sokat gondolkodtam rajta, hogy vajon az, ahogy így "eltapossa" a nőket, az simán szemétség tőle, vagy a sérülésének köszönhető, hogy sok fájdalom érte, és most tudat alatt egyenlíteni akar azzal, ő is fájdalmat okoz másoknak.
2012. máj. 17. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki lelkileg sérült nem bánt meg másokat.

Szemét.

2012. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez a tipikus megvalósulása a "ha nekem szar, mindenkinek szar lesz!" elvnek.
2012. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mindkettő lehet nemtudni melyik
2012. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az mondja, hogy szemét aki nem tudja milyen érzés lelkileg sérültnek lenni.

Személy szerint én se tudom, de a barátom is az volt (él még csak már nem szemétkedik és nem pasim volt hanem haver-barát) és hasonlókat csinált, csak aztán elküldték pszichológushoz és azóta sokat javult. Velem is elbeszélgetett és elmondta, hogy az egyik lelki sérülése miatt (a test sérülése miatt lett lelki sérült ő is) azért csajozott ennyit, hogy bebizonyítsa magának és másnak is, hogy nem kevesebb, sőt tudd jobbat is mint egy 100%-osan teljesítő ember.

Szerintem lelki sérült az ismerősöd, akinek bizonyítási vágya van és szemétkedéssel próbál bizonyítani.

( természetesen nem értek vele egyet, de ki tudja, hogy mi zajlik le benne)

2012. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

ma 15:57

A pszichológusom szerint lelki sérült vagyok, és mégsem szemétkedek másokkal.

2012. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tehát, ha fél kezem van, szakítsam le másét is, mert nekem rossz az életem?

vagy mert fél szemem van, jogom van leszúrni egy másikat, mert az élet kiszúrt velem?

lehet itt mentegetőzni, és felmenteni másokat, én nemhogy lelki sérült vagyok, hanem konkrétan érzelmi nyomorék, de csak azért tönkretenni másokat, vagy bajba sodorni, hogy nekem, a kis egómnak, hogy lám-lám, én is tönkretehetek másokat, nem fogok.

és ha egy lelki sérült tenné ezt meg egy ártatlan emberrel, azt ugyanúgy a földbe döngölném (átvitt értelem), ahogy egy "normálist".

nem mentség azért másokkal játszani, mert az élet szemét volt veled.

2012. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha népszerű, nem érezheti magát megalázottnak. Szerintem csak szemét.
2012. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, többiek véleményére is kíváncsi vagyok.
2012. máj. 17. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!