Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi dekoltázs belefér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi dekoltázs belefér?

Figyelt kérdés

Megyek hétvégén egy baráti összejövetelre, ahol 2 olyan pasi is van, aki tetszik nekem nagyon. Ma kiválasztottam a ruhámat, a felsőm olyan, hogy hosszított, de felül elég mély a kivágása (viszont nem tapadós), és a kivágáson kívül még van egy kis rés, amit felül kell megkötni... Közte kicsit belátni. Nem lesz túl sok? Nem akarok ribizligizi lenni...



Köszi! L/21


2012. jún. 7. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem tetszene!
2012. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 cashy1987 ***** válasza:
Nálam bejönnél.
2012. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
képet és megmondom, hogy ribizlis-e. az elég mély az relatív
2012. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt így nem igazán tudom elképzelni. Amúgy meg nem mindegy, hogy milyen ruha van rajtad barátok között ? Ők csak nem fognak megbotránkozni azon, hogy esetleg egy kicsit kirakod, amid van.
2012. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


pont ilyen a felső része, csak ez nem ruha, hanem felső

2012. jún. 7. 23:42
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha van hozzá melled, akkor oké. Én ha dekoltált felsőt akarok felvenni, akkor ez a minimum :D Persze megkötős nélkül. És egyáltalán nem vagyok ribizligizi. Csak foltos, h nem veeszek fel akkor szoknyát, meg mittomén. Kompenzáom a kivágást :D
2012. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Van mellem, ezért is kérdeztem, illetve mert mostanában kezdtem csak olyan ruhákat hordani, amelyek nem sötétek, nagyon bő szabásúak és még bizonytalanka vagyok...


Köszi a válaszokat! :))

2012. jún. 7. 23:53
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Akkor hajrá! Én 18 évesen kezdtem :) Most 22 évesen bátran fel merek venni bármilyen kivágott felsőt, pedig nem vagyok egy vékony csaj :) Azt kell hangsúlyozni, ami van :) [előző voltam]
2012. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Vékony én sem vagyok, pedig ide is fogyás vezetett, hogy bátrabb lettem... :)

Köszi a biztatást! :))

2012. jún. 8. 00:00
 10/10 anonim ***** válasza:

nos ez nemhogy nem ribizlis, majdnem, hogy konzervatív :)

F/28

2012. jún. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!