Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet az ember életében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az ember életében többször is igazán szerelmes? Más hogy éli meg a szakításokat?

Figyelt kérdés

Volt 5 évvel ezelőtt egy szerelmem,aki elhagyott és akit 3 év után sikerült csak végleg elfelejtenem. Viharos kapcsolat volt, nagyon sokat szenvedtem ez idő alatt, lelkileg teljesen padlóra küldött.

Után megismerkedtem egy férfival, akivel első látásra egymásba szerettünk. Hatalmas, minden elsöprő szerelem volt. Mi voltunk mindenki szemében az álompár. Olyan szerelmesek voltunk, amit szavakkal leírni nem lehet. 1 év elteltével kezdett felnyílni a szemem, hogy nincs közös jövőnk, teljesen mások vagyunk, egyszerűen nem illünk össze, de mégis irtózatosan szerettem. 2,5 év után szakítottam vele. Akkor úgy éreztem egy világ dőlt össze bennem, és soha senkit nem fogok már tudni szeretni, tönkrement az életem.

Ehhez képest eltelt azóta 2 hét(!), és a szomorúságnak semmi jelét nem találom magamon!!! Randizgatok, ismerkedek és szinte nem is gondolok az "exre", pedig vele akartam volna letölteni az életemet, azt hittem ő a nagy Ő! Miért nem vagyok padlón? Miért nem sírok utána, ha annyira szerettem? Hogy lehet ez?!

Volt már valaki így?



2012. júl. 5. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
még 80 évesen is lehetsz szerelmes, az agyban végbemenő kémiai folyamatok képezik a szerelem érzést. Amúgy mind a dugattyuzásért vagyis a szaporodásért van, ugyanis az mindent visz
2012. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szerelem egy érdekes dolog,szerintem többször is elő fordulhat egy ember életében,főleg mert az akár 80-100 év is lehet.
2012. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még csak 2 hét telt el. Pluszban most van akivel randizz, ha nem lenne kire gondolnod csak egyszer legyen magadra 2 nap időd és beüt a szomorúság. Ha eredményesen el tudod róla terelni a gondolataid akkor van a közöny amit érzel. Meg amellett már másfél éve nem szereted.
2012. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor mi szakítottunk életem nagy szerelmével, én hetekig enni sem bírtam. Nem is igazán emlékszem, mi történt az első 2 hétben, olyan állapotban voltam mint egy zombi. És utána is nagyon sok idő kellett, mire újra képes voltam folytatni az életemet-nélküle. Hónapokig nem engedtem férfit 3 méteren belül magamhoz. Ezt úgy kell elképzelni, hogy amikor úgy kb. 2-3 hónap telt el a szakítás után, elrángattak bulizni és persze nyomultak különböző pasik, de mindegyikre rászóltam, mikor ténylegesen közelebb akart lépni egy ponton túl, hogy lépjen hátrébb. Bő fél év telt el, mire újra elkezdtem felfigyelni más férfiakra.


Nem tudom, te miért nem vagy padlón, ha állításod szerint életed szerelme volt. Több oka lehet: lehet, hogy még fel se fogtad, hogy vége és még hátravan az igazi kikészülés, most egyelőre hárítasz. Vagy te ezt már jóval korábban lezártad magadban és mire eljutottál a szakításig, addigra már el is engedted őt. De az is lehet, hogy mégse volt olyan nagy a szerelem a részedről.

2012. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!