Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés

sziasztok.. 3 hete ismertem meg egy velem egykorú srácot, neten. tökjókat beszéltünk, rengeteget, és talizni is hívott, foglalkozott velem, érdeklődött irántam.. multhéten taliztunk volna, de két hete fel sem jött.. semmi esemény.. irtam neki egy levelet, azt jelzi hogy 3 napja elolvasta, és nem válaszolt rá! nem tom, de akkor is ha leakarna rázni miért nincs annyi benne h megirja h mi van? vagy ha egy hétig megint nem ír, írjak neki h jó lenne ha megmondaná h mi a helyzet? mert ha nem akar talizni legyen benne annyi hogy megírja és nem hülyít engem se és léphetek tovább.. vagy ne írjak semmit? túl hamar elítélem?

17L


2012. júl. 24. 09:33
 1/5 A kérdező kommentje:
mármint ez a 2. hete
2012. júl. 24. 09:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj neki megint, pl. "Mi a helyzet? Rég beszéltünk." Ha nem válaszolsz, de elolvassa, akkor lehet következtetéseket levonni.
2012. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és írjam neki h nem szeretem ha szórakoznak velem és nem közlik h mi van? mert én ha valakitől nem akarok semmit kulturáltam megírom.. és nem futok a fiúk után.. írjak neki v nem? tesóm szerint ne írjak megint az lenne h én írok.. de tudatni akarom vele h ne nézzen már hülyének.. mert komolyan megtetszett nekem -.- és eddig minden rendben volt.. de most eltűnt..
2012. júl. 24. 09:38
 4/5 A kérdező kommentje:
az nem lenne jó, mert nem akarok rámászós lenni..:( olyan gáznak érezném.. ígyis kb az első levelem erről szólt.. látta is.. nem tom mire vélni
2012. júl. 24. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit írtam nem rámászós. Ennyit írj, ne többet.
2012. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!