Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van az egészből, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van az egészből, nem bírom tovább, túlzásba esem vagy normális ez a reakció?! Mit tanácsoltok, lehet egyáltalán bármit is tenni, vagy ez így marad mindig?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 19 évesen és még nem volt barátom. Tudom, nem egyedi dolog, és biztosan azt gondoljátok nem késtem ki semmiből.

De nekem már nagyon hiányzik..nincs olyan nap, hogy ne gondolkoznék ezen.

Ez okból kifolyólag még szűz vagyok, tehát...amíg össze nem jövök valakivel hosszabb távra (min. 1-2 hónap) addig lefeküdni sem tudok senkivel..mivel nem szeretném egy egyéjszakás kaland alkalmával elveszíteni..

A külsőmmel meg vagyok elégedve, és nem tartom magam butának sem.

Ezért is, még rosszabb, hogy amint megismerkedem új emberekkel..csak kérdezgetik, hogy mi az hogy nekem nincs senkim..és úgy érzem már teljesen emiatt, hogy nyilván úgy gondolják, valami nem stimmel velem, hogy sosem jön össze.

Tényleg sok fiúnak tetszem..de általában két dologgal találkozom, az egyik: aranyos srác, komoly kapcsolatot akar velem, de nekem nem jön be..semmilyen szinten

a másik: olyan srác akivel vonzódunk egymáshoz, de ő komoly kapcsolatra nem vágyik..csak szexre -.-

Szóval..most kicsit ki vagyok borulva:(

És itt van a ma este...senki nem hív sehova, a barátaim mind nyaralnak valahol..

megint csak ki hív magához? egy olyan fiú akitől nem akarok semmit..de ő meg csak reménykedik...én nem szeretném táplálni benne ezt a reményt, ezért inkább nem megyek el hozzá.

Félek, hogy sosem találok olyat akit szerethetek és viszont szeret engem..és egyre csak idősebb és idősebb leszek...

Szerintetek?:(



Bocs ha kicsit össze vissza írtam, de eléggé ki vagyok..és el vagyok keseredve:(


2012. aug. 11. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet könnyű. DE nem maradsz vén lány. Vagyis nem hiszem. Ha megvagy elégedve magaddal az már én azt mondom, h a mai világban félsiker.

Olyat meg aki viszont szeret találni nem könnyü. És sokan vagyunk úgy azzal, h aki tetszik az nem akar komolyat aki nekünk nem jön be az mert mindent leheozna az égről..


Próbálj meg vidám, mosolygós lenni. Hodd el az beválik a srácoknál úgy könnyevóbben találsz valamire valót , mintha azon búslakodsz, h egyedül vagy.


Nem leszolni kartam a problémádat ha esetleg úgy jött volna át..


Kitartást! :)

2012. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szai csajszi :)kicsit ismerős a helyzeted, én is így vágok még a korunk is hasonló. Szerintem 2 lehetőséged van. 1 összejössz vkivel aki külsőre nem jön be de nagyon jó belső tulajdonságai vannak 2 ha jó pasit akarsz sajna azt egyre inkább csak egy estére kapsz. Én beleuntam a várakozásba és a másodikat választottam. A te döntésed hogy melyiket preferálod.

Küldesz képet magadról?

2012. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Szerintem próbáld meg megismerni azokat a fiúkat akik komolyan érdeklődnek. VAn úgy néha, hogy beszélsz valakivel 5 mondatot és teljesen megváltozik a véleményed, akár vonzónak is láthatod miután jobban megismered. Nem egyszer voltam már így.


21/N

2012. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hidd el, én nem csak 5 mondatot beszéltem ezekkel a srácokkal..több találkozás után szűrtem le, hogy nem találom őket vonzónak semmilyen szinten. Én volnék a legboldogabb, ha legalább az egyik tetszene... :/
2012. aug. 11. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor merítsél nagyobb kanállal. Mert most még oké, de nem ám vén lánym aradsz. 30 felett az értéked ötödére fog esni.
2012. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pedig félő bizony...úgy tűnik, ami másnak természetes, ahhoz nekem valami nagy csoda kéne, hogy összejöjjön. De még ha valami akkora gond lenne velem..meg is érteném.

De így...

2012. aug. 11. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, jobb ha tudod, hogy életedben csak párszor fogsz olyannal találkozni, aki neked bejön és evvel együtt te is bejössz neki.


Nagyon kevés az olyan házasság/kapcsolat, ahol mindkét fél bejön egymásnak első látásra. Ha valaki csak egy kicsit jön be neked, akkor ismerd meg!


És ne legyél elkeseredve, mert a keseredettség meglátszik rajtad, ráadásul túlzottan ragaszkodhatsz majd egy-egy emberhez, mai nem jó. Fel a fejjel!


Amúgy azért nem jön össze, mert válogatsz (helyesen), míg a barátnőid nem.

2012. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!