Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetnék a volt szexpar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnék a volt szexpartnerem felesége ellen, aki állandóan zaklat? Feljelentsem?

Figyelt kérdés

én 23 vagyok, az ex-barátom meg 36 éves (nem igazán komoly barát volt, inkább csak szexeltünk). Ő egy látszat házasságban él a feleségével, azt mondta, hogy nincs gusztusa már szeretkezni vele évek óta, mivel a fiúkhoz vonzódik, a közös gyerek miatt vannak együtt, egyébként egy agyrém az élete.


Valamikor tavasz végén véletlenül megtalálta a csaj a használt óvszert a kinyithatós kanapé alatt és elkezdett hisztériázni, nyomozgatni. Belenyúlt a barátom facebookos profiljába is és ott rájött, hogy ketten miket üzengettünk egymásnak. Megtudta a mobilszámomat is.


Azóta kész agyrém az életem. A facebookon lejáratott, beírta az üzenőfalra, hogy buzogány vagyok, így lebuktatott az ismerőseim előtt. Kénytelen voltam törölni magam onnan (bár sose szerettem azt az oldalt). Aztán jöttek a telefonálgatások, felhívott éjjelente a mobilomon. Amióta a mobiltelefonom ki van kapcsolva este 10 és reggel 7 között, SMS-eket küld, vagy a vezetékes számunkat hívja és elhordja édesanyámat mindenféle lotyónak, engem meg szörnyszülöttnek (meg satöbbi).


Személyesen is megkeresett minket és a lépcsőházban elkezdett bu.izni. Majdnem nekem esett, de megmondtam neki, hogy lefejelem, ha nem tűnik el onnan.


Komolyan mondom, hogy ez pszichopata, olyan, mint a Titkok és szerelmekben volt Tamara.


Ha ennyire frusztrált, miért nem a férjén tölti ki a bajait? Egyébként (állítólag, a barátom mondta) az egyéb parterekkel történő levelezgetéseket is látta a Facebookon, de őket nem zargatta.


2012. aug. 25. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lol de hülye ez a nő-.- miért nm vállik el csak simán a pasitól és kész?jelentsd fel szerintem mindenképp hidd el h így le fog állni!!
2012. aug. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
megérdemled, rohadt ri.banc!! én megölnélek a helyében, az biztos, ha az én férjemre mennél rà te kur.va....
2012. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrségen mindenképp fel kéne jelenteni. Akár homárok vagytok akár nem, nem a ti hibátok hogy nem kell a csaj a csávónak.
2012. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Te állat. Az a nő férjhez ment, gyereket szült. Majd egyszercsak kiderül, hogy a férje b.zi és undorodik tőle.... Annyi az egész életének. Neked csak egy jó buli volt. Csak élvezkedni akartál. Közben neki és a gyerekének az élete ment tönkre, a ti élvezetetek miatt.


Nem pszichopata, hanem elkeseredett, amit meg tudok érteni. Tőlem sem kapnál mást!


Most legalább megtanulod, hogy a tetteknek vannak következményei.

2012. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Várjunk csak te a másik sráccal kavartál miközben neki felesége volt, vagy ez még jóval előtte volt mikor még szabad volt? Azért nem mindegy. Ha az előbbi akkor mindketten gusztustalan emberek vagytok (te és a másik "férfi"), és bár a feleség módszerével nem értek egyet, az elkeseredettsége és frusztrációja érthető. Te hogyan reagálnál a feleség helyében? Ha kiderülne, hogy a férjed meleg és más srácokkal kavar melletted ráadásul közös gyereketek is van?
2012. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!