Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-éves vagyok és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-éves vagyok és van egy 40-éves pasim! Jol ki jövünk csak annyia probélma hogy állandoan féltékenykedik ok nélkül! Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez aztán a korkülömbség 22 év.

De már megszoktam.A nővérem és az ő pasija között 20 év korkülömbség van de jól kijönnek egymással már évek óta.

Szerintem azért féltékenykedik mert szeret téged.Ami jó jel. Ha minden rendben lesz köztetek akkor tik is nagyon sokáig boldogok lesztek :)

2008. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ebben a kapcsolatban lényeges a korkülönbség. Ő egy másik "kategóriába" tartozik. Ezzel nem arra célzok, hogy nem illetek össze. Hagy magyarázzam el...

Ő már egy (" ") érett férfi és valahol ő is tudja, milyen volt 18 évesen. Teljesen másképp gondolkodik és azt hiszi, minden adandó alkalommal meg akarod csalni őt - már csak a kor különbség miatt is. Viszont a te világodban szereted őt (amit ő is tud, csak ugye...) és sosem csalnád meg.

A beszélgetés megoldja a problémát: mond el neki, hogy nagyon szereted és rajta kívül senki sincs az életedben. Egy őszinte beszélgetés megoldhat mindent.

Aztán nagyon vigyázzatok, mert a féltékenység tönkre teheti a kapcsolatotokat. Ha nem enged egy szabad percet, egyszer eleged lesz belőle (bár most nem így gondolod) és vagy faképnél hagyod, vagy csak azért is megcsalod. És néha engedni kell mindkét felet, hogy bulizzon a haverokkal/barátnőkkel. Bár ő nem a bulizós korosztályba tartozik. (De én nem tudhatom...) :)

•Wanda•

2008. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Egyre rosszabb lesz az évek múlásával, gondold végig, hogy vele akarod-e az életed leélni. Mire Te gyereket akarnál, Ő már nagyon nem is tud csinálni, vagy a nagyapjának fogják nézni, és ha a maygar átlagot nézzük, kb 30 évvel előtted fog meghalni. Sok más dolog ellene szól egy ilyen kapcsolatnak, egy 18 éves lány és egy 40 éves férfi teljesen mást akar.

Ez elsőre lehet nem a Te kérdésedre a válasz, pedig lehet, h mégis.

2008. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok. :)

Egy részben egyet értek az előttem szólóval, de részben nem. Az ő élete, az ő döntése ebbe nem szólhatunk bele. Az ismerősömnek a szülei közt 23 évnyi kor különbség van, de megértik egymást. Ha nektek így jó, éljetek boldogan! :) De azért tényleg gondold végig az előttem szóló tanácsát...

• Wanda

2008. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy az ismeroseid mennyire ertik meg egymast, azt te egyaltalan nem tudhatod! nehogy megsertodj, de te csak egy kivulallo vagy a szamukra s sohasem fogod teljesem megerteni ami koztuk van. szerintem ilyen allitast csakis a sajat kapcsolatodrol tehetsz, hiszen az az egyetlen, amelyben te vagy az egyik foszereplo.
2008. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!