Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki valamivel felvidít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki valamivel felvidít? Egy lány miatt ár évek óta szenvedek, és most megtudtam róla egy csomó durva hírt.14/F

Figyelt kérdés
:(((
2012. dec. 15. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

évek ota,hogy szenvedhetsz miatta?

még csak 14 vagy!

2012. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Milyen durva híreket?
2012. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én ilyen idős korban még nem foglalkoztam nőkkel,ennek köszönhetően varázslatos gyerekkorom volt,de miután elkezdtem velük foglalkozni pokollá vált az életem,lelkileg teljesen tönkre tettek,hajszálhíjján öngyilkos is lettem miattuk


Tehát sajnállak hogy téged már ilyen fiatalon kikészítenek.Ilyenkor nem lehet felvidítani az embert,mert azt a rossz érzést semmi sem képes elnyomni


Ez azért van mert normális srác vagy.Nézd meg azokat az undorító féreg pasikat,ők bele.szarnak az ilyesmikbe,legyél te is roh.adék és akkor nem lesznek ilyen gondjaid.Ha nem hallgatsz rám akkor tönkre mész te is

2012. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Legjobb barátom közé tartozott.2éve beleszerettem.hiába,már 3lánynak is tetszettem,le se szartam őket.sokat vagyok vele,buszon mindig mellém ül.Tegnap írkálunk facen egyszer csak lelép.Ma kiderült,hogy ilyen szar időben kint lógott 1sráccal,este azt mondja nem is lehetne kint.És megnézte a srác fszát.Úgyhogy hiába próbálkozok vele,így nemfog menni,csak az a baj hogy nem birom elfelejteni.Néha úgy csinál mintha érezne vmit irántam,de kiderült hogy csak baszhatnája lehet,ki akarja próbálni.Ezt onnan tom hogy haverom meglátta őket.ma pedig kifaggata a srácot.Lehet igazatok van,hagynom kéne még a lányokat...nemtom szóbaáljak-e még vele.sok fiúval flörtölget,sokan fogdossákk,ő meg mintha élvezné... :(
2012. dec. 15. 17:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Tipikus ku.va már most!
2012. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3.válaszolónak.nem akarok rOhä dék lenni,csak szeretni 1-et igazán.de úgy látszik ijen nem lehetséges.sajnálom hogy tönkretettek.és hogy sikerült elérned hogy jó gyerekkorod legyen?
2012. dec. 15. 17:43
 7/14 anonim ***** válasza:

#6


Az egyik legfontosabb dolog az volt hogy nem érdekeltek a nők egyáltalán.Olyannyira nem hogy ha valamelyik közeledett hozzám visszautasító voltam velük szemben


A szüleim mindent megadtak nekem,sok gyerek vágyna ilyen szülőkre


Birka életmódot éltem,semmit nem tudtam a világról,egy hamis világnézetem volt amiben boldogan éltem


Aztán változtak a dolgok.Az életem egyik legnagyobb csapása az volt amikor elkezdtek érdekelni a nők,na onnastól kezdve az álomvilág pokollá változott,ezért gyűlölöm szinte az összes nőt.TÖnkre tettek pedig nagyon jólelkű voltam aki nem kért semmit csak szeretetet,hűséges is voltam,tiszteltem a nőket.Sajnos ma egy gyűlölködő negatív kisugárzású egyén lettem a nők miatt


Aztán jött az is hogy rájöttem mennyire mocskos világban élek...tehát ezért mondom hogy erősen ajánlott a nők elkerülése,ÉLETVESZÉLYESEK azoknak a srácoknak a számára akik normálisak,erkölcsileg és érzelmileg is


Ha lehetne egy kívánságom azt kívánnám hogy bárcsak ne kezdtek volna el érdekelni a nők

2012. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
és hány éves vagy.lehet velem is ez lesz...téged mikor kezdtek el érdekelni a csajok.azért köszönöm a válaszokat,és hogy ijen rendesek vagytok,és nem trollkodtok. :)) na nézzük majd az xfaktort.mintha ma jár jobban lennék...lehet hogy várhatak még a csajok.igaz van 1 kis 12éves a ki molesztál,de engem nem érdekelnek...az 55%-os válaszoló felnyitotta a szemem :DD
2012. dec. 15. 18:50
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is így jártam ... szerettem bíztam benne hogy szeret ő is reméltem hogy szeret... és vakon mindenen át ... közben jött egy másik lány de akkor meg pont abban a részében voltam hogy leszarok mindenkit ... erre az a lány aki jött az szeretett is de már késő volt úgyhogy ja :D

marad a cod az nem csal meg :| csak néha kickel xD

2012. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem is marad a DarkOrbit,meg a Metin2 :)
2012. dec. 15. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!