Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » 4nap alatt 24fokot csökkent a...

4nap alatt 24fokot csökkent a hőmérséklet. Csomó helyen havazik, ausztriában 40cmes hó esett. Nem durva ez egy kicsit? Régen voltak ilyen szélsöséges időjárások?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi volt régen, de ez elég durva. Viszont nézd a pozitív oldalát, mióta nem volt rendes havazás itt? Én már várom, hogy szánkózhassak :D
2009. okt. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Voltak régen is ilyenek. Nem mostanában kezdődött.
2009. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen, ez nagyon masszív!! :O

De én imádom a havat, ugyhogy remélem, itt is lesz sok :), de csak télen!! ha őssszel ennyi hó van az egy kicsit nemnormális! Éshátt..végül is ez a globális változás, amit az emberek idéztek elő, nemcsak melegedést jelent, hanem.. szélsőséges időjárást is. Ezért van az, hogy régen nem volt ennyire szélsőséges. Mindenhol számítani kell majd ilyen időre, meg áradások, meg szélviharok, stb...nem túl szép kiátás!!

2009. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!