Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lány idősebb pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lány idősebb pasival?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, ő 50. Egy házban lakunk, elég jóban vagyunk, sokszor beszélgetünk, smsezünk. Utóbbi időben arra lettem figyelmes, hogy iszonyatosan vonzódok hozzá és beleőrülök ha nem kaphatom meg. Szerintetek, hogy éreztessem ezt vele?
2013. jan. 3. 05:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csórd el a nyugdíját, és rakd be a bortékot a melleid közé... tuti feltűnik neki valami ;) am elég nagynak tartom a korkülönbséget, de manapság már semmin nemlepődök meg :D
2013. jan. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Inkább keresgélj a saját korosztályodban! Apakomplexusod van? Nem értem a mai lányokat...
2013. jan. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

első: hülye :DDDD

második: saját korosztályban szoktam keresgélni, ez az első alkalom, hogy ilyet érzek. nincs rajta mit magyarázni nem bíráskodásra vagyok kiváncsi

2013. jan. 3. 06:15
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem tul nagy a korkulonbseg.Az apad is lehetne siman!A gyerekeidnek se lenne jo hogy az anyuka kb. 40 az apa meg 70. Nem mindegy ilyen nagy korkulonbseg. Max.15 ev belefer de pontosan 29 az mar elegge sok! ;s
2013. jan. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
még mindig nem az volt a kérdés hogy ki mit szól hozzá hanem hogy miként csináljam....
2013. jan. 3. 06:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Menj fel a lakasara oszt' ha nem jon be a csabitas kellenek tablettak mert az oregebbeknek kevesebbszer merevedik. Csak hogy keszulj fel ra nyusziful es jo szexre ne is szamits mert az egy 50 evessel nem valami kellemes.A lankadt osz-szoros f@sza mindemt eltaszit de te tudod.En nekem az apam 50 es 22 vagyok szal elottem ironak igaza volt!
2013. jan. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Ne törődj az előzőekkel! Először is egy 50 éves férfi bőven ereje teljében van szexuális szempontból :-D max. két menet között kicsit több idő kell neki (20 perc :-P).

Gondolom nem férjenek akarod a szomszédot ..., tehát a korkülönbség innentől elhanyagolható. Mert ha csak szerető, akkor az ideig-óráig működik úgy is.

Egyébként meg szerintem valamilyen indokkal menj át hozzá, legyél egy kicsit kacér. Elég nagyfiú, hogy vegye a lapot és lépjen. De ha SMS-eztek is, nyugodtan megírhatod neki, hogy szeretnél vele találkozni és egy kicsit "közelebb kerülni hozzá". Ha ez szexről szól és ő ennyi idős, akkor nem kell kertelni szerintem.

2013. jan. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 omba ***** válasza:
89%

Hát valami segítséget kérjél, csap, villanykapcsoló, számítógép....

Te vonzódsz hozzá, de ő hogy van ezzel?

2013. jan. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát eléggé félreérthetetlen jelét mutatta annak, hogy én is érdeklem. Csak nem tudom, hogy csak flörtölget, vagy tényleg tettlegességig is menne :D
2013. jan. 3. 08:10
 10/11 anonim ***** válasza:
En tudom magamrol hogy volt apakomplexusom es csak azutan mult el valamennyire miutan kieltem. Mindig a tanaraimba voltam szerelmes remenytelenul ugyhogy egesz gimi alatt nem volt senkim... Eleg idegesito.... Egy szo mint szaz volt viszonyom egy negyven evessel meg meg 50 nel is idosebbel... A lenyeg hogy ha nem egy venszatir akkor azt kell hogy lassa hogy " milyen erett" vagy es hogy fesztelenul tudsz vele beszelgetni mindenrol, ezert partnerkent es ezaltal, ha vonzodik hozzad, nokent fog kezelni. Viszont normalis kapcsolatot nem akartam felvallalni veluk.
2013. jan. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!