Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lány idősebb pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lány idősebb pasival?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, ő 50. Egy házban lakunk, elég jóban vagyunk, sokszor beszélgetünk, smsezünk. Utóbbi időben arra lettem figyelmes, hogy iszonyatosan vonzódok hozzá és beleőrülök ha nem kaphatom meg. Szerintetek, hogy éreztessem ezt vele?
2013. jan. 3. 05:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7/10 Időpont 01-03 07:39


Szánalmas vagy... Egy 84 éves papa is megfelelne?Vele is belemennél? A kérdezőről,meg a 10esről is hasonló a véleményem,bár tom h senkit nem érdekel,engem se h érdekel e...Leírom,és ennyi.... ;)

2013. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!