Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na akkor most melyikünk az önző?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na akkor most melyikünk az önző?

Figyelt kérdés

2 napja jól lesérültem sport közben.Meghúztam a bokaszalagomat,és megzúztam a térdem egyszerre.Nem bìrok a bal lábamra állni.(elég "kemény csávó" vagyok,de nagyon fáj,és nem akarom rontani az állapotát) Tegnap elmankóztam a barátnőmhöz,ő persze szexelni akart.Viszont a lábam állapota miatt jelenleg csak a lovagló póz jöhetett szóba.Csináltuk is kb. 10 percig aztán kutyába akart menni.Megpróbáltam mindenhogy de egy idő után elkezdett recsegni a térdem,teljesen begörcsöltek a lábizmaim és nagyon fájt a bokám,mert hát pihentetni kéne..én abbahagytam mert nem hiányzik,hogy még rosszabb legyen az állapotom,és javasoltam hogy lovaglóban folytassuk.Ő erre megsértődött hogy persze,az nekem kényelmes,mindent neki kell csinálnia.Én pedig azon sértődtem meg,hogy neki aztán mindegy mi van velem,a lábam sz*rrá mehet,csak a kedvenc póza meglegyen..most melyikünknek van igaza? Ha most megerőltetem az ínszalagomat,hetekkel tolódhat ki a gyógyulási idő.Nem akarok hónapokat kihagyni a sportból..(de persze nem hanyagolom el a barátnőmet,kielégítettem szájjal)

18/F-19/L


2013. jan. 14. 19:43
 1/6 okoska31 ***** válasza:

eddig is ilyen önző volt az ágyban?


még fiatal ugyan, de alig hiszem, hogy változni fog.


megszoksz, vagy megszöksz.

2013. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 okoska31 ***** válasza:
egyébként lehet úgy is kutyázni, hogy ő mozog...:)
2013. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hülye pi.csa a barátnőd
2013. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
persze az ilyen hülye nőket kielégítik szájjal...
2013. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos én is úgy érzem,lassan véga az egésznek:/

4-es a válaszod nagyon kétértelmű,fejtsd ki kérlek.

2013. jan. 14. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

:D beteg liba a barátnőd :D már bocsi, hogy ezt mondom... igazán megérthetné a helyzeted, és szerintem ez az önzőség egyik legmagasabb foka. Teljesen igazat adok neked, és jogosan akadtál ki.

Ilyen nő nem létezhet, hogy ilyenkor hisztériázik ezen. Még ha azt mondaná, hogy egész nap a gép előtt ülsz és videojátékokat nyomsz 0-24. És még úgy is neki kell állandóan lovagolnia. De így teljesen idiótaság, te megpróbáltál, jobb belátásod ellenére is a kedvére tenni. Komolyan. A női nem szégyene. És ilyeneknek bezzeg jut pasi, aki még szájjal ki is elégíti- és még mindig ő van megsértődve, hogy mindig neki kell mindent csinálnia :D bocsi, kedves kérdező, de csak nevetni tudok rajta :D


(mellesleg, nem az írigység szólt belőlem, van barátom nekem is, csak olyan sok jó szívű, odaadó lányt ismerek, aki az ilyet egy szó nélkül megértené és támogatna benne, nem egy ilyen követelőző, hisztis libaként viselkedne közben, és őket csak kihasználják folyton, valahogy sose jön össze nekik egy normális pasi.)


20/l

2013. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!