Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen önző az ágyban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen önző az ágyban a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sokszor van, hogy nekiállunk, hogy szex lesz, kinyalom, és miután orgazmusa volt hanyagol engem és elalszik, vagy nem akar már mást csinálni.Addig felhúz engem, hogy hú de jó lesz, milyen jó szex lesz aztán ha megkapta amit akar velem már nem is törődik, és legtöbbször így átvág, hogy nem is lesz szex, ha meg keresnék helyette valaki mást, akkor meg én vagyok a szemét...
2012. jún. 3. 13:01
1 2
 1/17 Baby Firefly ***** válasza:
17%

nem vagy szemét...

16/L

2012. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Lehet nem kíván téged :S
2012. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd ki a francba.Csak kihasznál..a szex pont hogy 2 emberről szól.
2012. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ne nyald ki
2012. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
fuckzoned.
2012. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mint egy férfi, hát ez kész.

Szerintem hanyagold, ha többszöri beszélgetés után se hagyja abba ezt...

2012. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Most mondhatnám, hogy éheztesd... De nem biztos, hogy nem kúr félre.

ilyen önzéssel nem tudom, mit kezdhetnél.. Sajnálom.

2012. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
20on évesek vagyunk, most pont lenne egy másik lány, aki mondta, hogy bármit megadna egy ilyen barátért mint én, a barátnőm meg nem becsül meg, ezen kívül van még jó pár dolog amiben önző.
2012. jún. 3. 13:25
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor meg hajrá! Ez így nem mehet tovább mert a végén talán olyan rossz lesz a helyzet amilyet eddig el sem tudtál képzelni :S. Lépj elsőnek Te :)
2012. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!