Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfinak/férfiként milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinak/férfiként milyen testtáskát (egypántos) vagy oldaltáskát ajánlotok/vennétek?

Figyelt kérdés

Kétpántos nem jó, vagy ilyesmit:

[link]


vagy oldaltáskából ilyesmit:

[link]

[link]


Lehet erős és igényes szövetből, vagy bőrből.


Mi most a divatos/igényes mégis letisztult egyszerű minimalista, elegáns?


Tudtok ilyeneket linkelni?


Köszi!!



2013. jan. 17. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
a kérdésből ítélve már megkérdőjelezném ezt a férfiasság dolgot. ha lány vagy akkor ne vegyél homártasit a bikádnak.
2013. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1: akkor mutass olyat ami szerinted férfias!
2013. jan. 17. 12:43
 3/11 anonim ***** válasza:
igazad van ezzel nem segítettem. ha már mindenáron táskázni akarsz akkor aktatáska. egy igazi férfi nem hord magánál pipereholmit,meg zsebtükröt szóval.. ha meg utazik akkor utazótáska.
2013. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem fogok ilyenekkel rohangálni már bocs...

[link]

[link]


és nem vagyok homár... de aktatáskázás nagyon öreges/túlontúl komoly...

2013. jan. 17. 12:57
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


ehhez mit szólsz apám ? ez azért elég vad

2013. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Látom nem érted :D


a táskában egy pici notebook lesz (Macbook Air) + kb egy vékonyabb könyv/füzet papír stb. 2 toll, kulcsok, tárca, apróságok, és vége...


Nem a Himaláját készülök megmászni!!! :D XD XD

2013. jan. 17. 13:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Értem. A Mac Air elég kényes darab,a szoftverei kiválóak,de a hardver részénél van kivetni való.Pontatlan illesztések,sorjás,félig megmunkált alkatrészek stb. Könnyen összekuszálódnak a belsejében a dolgok,minimum 3 réteg légbuborékos védőfóliában tárolnám,hogy ne kelljen holnap újat venni,mert ezeknél köztudott,hogy a javítás lehetetlen.Így kapsz egy elég vastag csomagot.Tollakból a helyedben a legnagyobbakat venném,mert ár-érték arányban azok érik meg a legjobban,kibírnak vagy 4 félévet.Gondolom egyetemista vagy,néha egy kis móka-kacagás gondolom játszik,amit ha egészségesen akarsz csinálni legjobb ha beszerzel egy szolíd minibongot (a táska oldalzsebébe pont belefér :) ) Reggel 8 tól este 6ig előadás,huszonéves fejlődő szervezet vagy és gondolom akarsz még venni egykét Apple terméket,otthon készítesz magadnak elegendő élelmiszert egész napra,az azért nem kevés hely.Arról nem beszélve,hogy kurv@ hideg van,kell egy meleg pulóver,vagy váltóruha vészhelyzet esetére( megizzadsz,leeszed,neadjisten becsúszik egy betyárkörte)annak is kell a hely.A kulcsokról nem is beszélve.Véleményem szerint ezzel járnál a legjobban.
2013. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van egy ugyanilyen táskám,eladó !!!
2013. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Értem."


Még mindig qurvára nem érted :D :D


"A Mac Air elég kényes darab,a szoftverei kiválóak,de a hardver részénél van kivetni való.Pontatlan illesztések,sorjás,félig megmunkált alkatrészek stb. Könnyen összekuszálódnak a belsejében a dolgok,minimum 3 réteg légbuborékos védőfóliában tárolnám,hogy ne kelljen holnap újat venni,mert ezeknél köztudott,hogy a javítás lehetetlen.Így kapsz egy elég vastag csomagot."


Nem tudom miről beszélsz! :D

Felvilágosítalak! :D Évek óta használok Apple gépeket, iMac és Macbookok...

Jelenleg egy fél éves Macbook Air-em van hordozható gépnek.


Bemutatlak neki, mert szerintem fogalmad sincs miből készül és milyen a minősége:

[link]


Mind szoftverek terén (OS X) mind hardware téren kiváló minőségű gépek! Nem keverném ide az iPhone dolgait, mert nekem a Mac az Macbook és iMac területén merül ki. Tiszta aluminium, halál pontos preciz illesztésekkel, és hajszál vékony rések sincsenek rajta. Nem recseg, nem ropog, nem törik, nem hajlik, nincs rajta gyártási hiba! Össze nem hasonlítható egyetlen másik notebook/laptop PC minőségével, mert azok mind silányak egy Mac-hez képest. Nem a levegőbe beszélek, nagyon sok készülékem volt már, asztali, hordozható, stb, és régóta vagyok az IT iparban, képben vagyok és fizikailag is fogtam elég gépet, és használtam is, van összehasonlítási alapom, és nem is vagyok szubjektív, sem Apple fanatikus!

Egyszerűen csak jó minőságű jól működő gépeket gyárt! Drága, de minőségi!!!


Semmi nem kuszálódik össze semmivel, nem is értem miről hablatyolsz :D

Javítani nem kell semmit, és egyébként pedig világgaranciás, úgyhogy nem is értem mit magyarázol itt megint.

Semmit nem kell fóliázni, igénytelen az aluminium burkolat, nem karcolódik nem koszolódik, semmi nem látszódik rajta nagyon strapabíró. Egy műanyag PC laptop trágya külsejű lesz 1 hónap után, tele lesz mikrokarcolásokkal... ne akarj már kioktatni erről, tudom mit vettem és mi milyen... :D


Amúgy meg van egy ehhez hasonló tokom, ütésáló, és nagyon jól védi a gépet, szóval tárgytalan. A leendő táskába meg lehet nem is kellene ez a tok, de még ezzel együtt is beférne szerintem.


[link]



"Tollakból a helyedben a legnagyobbakat venném,mert ár-érték arányban azok érik meg a legjobban,kibírnak vagy 4 félévet."

Itt sem értem miről beszélsz :D lesz@rom milyen toll van benn, van egy vödörrel otthon, mindenféle, fémtoll is, betétes, zselés stb..



"Gondolom egyetemista vagy,néha egy kis móka-kacagás gondolom játszik,amit ha egészségesen akarsz csinálni legjobb ha beszerzel egy szolíd minibongot (a táska oldalzsebébe pont belefér :) ) Reggel 8 tól este 6ig előadás,huszonéves fejlődő szervezet vagy és gondolom akarsz még venni egykét Apple terméket,otthon készítesz magadnak elegendő élelmiszert egész napra,az azért nem kevés hely.Arról nem beszélve,hogy kurv@ hideg van,kell egy meleg pulóver,vagy váltóruha vészhelyzet esetére( megizzadsz,leeszed,neadjisten becsúszik egy betyárkörte)annak is kell a hely.A kulcsokról nem is beszélve.Véleményem szerint ezzel járnál a legjobban."



Én nem tudom honnét veszel ennyi marhaságot? :D :D


Diplomás informatikus vagyok, évek óta dolgozom, saját cégem van, és nincs időm sem móka kacagásra, sem vizipipálgatásra! :D

Reggel 7-től este 6-id dolgozom és nem a rezet b@szom!

Ami azt illeti, nem nem akarok venni most más Apple terméket! Dolgozom, pénzt keresek, nem bohóckodással, hanem kemény munkával! Minden egyes fillért én kerestem meg arra amit vettem magamnak, és amit venni fogok!

Már egyetemista koromban is dolgoztam, és semmire nem kértem pénzt, nem tudom honnan veszed a bátorságot, hogy ilyen állításokkal becsmérelj ismeretlenül másokat?

Nem készítek otthon ételt, ebédelni járok minden nap étterembe az ebédszünetemben ami 12-15 óra között van amikor éppen kedvem tartja. Nem cipelek semmi kaját a táskámban!

A hidegnek mi köze ehhez? Felöltözök mint minden normális felnőtt érett férfi! Van kabátom és ruhám, és ha hideg van veszek fel eleget + van a saját irodámban tartalék is, esernyő is + sapka is stb..

Váltóruha? Nem tudom, lehet nálad gyakori, de én 8-10 éves korom óta nem eszem le magam, 3 éves korom óta nem tojok be, szobatiszta vagyok, nem csúszik be semmi, lehet nálad igen, nálam ilyen záróizom problémák sincsenek, kösz, de nem kell váltógatyának sem hely, és nem Szibériába megyek dolgozni, hanem csak pár kilóméterre az otthonomtól városon belül.


Nem is értem miért voltam olyan türelmes és válaszoltam a elborult üzenetedre, semmi hasznosat nem tudtál eddig mondani, de azért kösz, jól szórakoztam! :D

2013. jan. 17. 23:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Büszke vagyok rád bikám ! Nyertél
2013. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!