Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz szövetkabátot iskolatáskáv...

Gáz szövetkabátot iskolatáskával hordani? Nem rég kaptam a kabátot+ruhákat szóval oldaltáskát most nem tudnánk venni.

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
igen,épp ezért gond hogy mindenki divatból hordja a szövetkabátot aztán ott lóg a hátukon a hátizsák..szerintem nevetséges.
2012. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy gáz...
2012. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem divatból hordom.De mondjuk pl:neked lenne egy balerina cipőd és olyan szoknya tetszene ami magassarkúval áll jól ,viszont nincs pénzed magassarkúra akkor a szoknyát sem veszed meg?
2012. nov. 17. 20:58
 4/11 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszod attól még,és neked is második.
2012. nov. 17. 20:59
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
nem bizony,nem veszek olyan ruhadarabot amit nem tudok kombinálni a szekrénybe találhatókkal. Nem veszek zöld nadrágot ha nem hordok földszíneket,csak élénkeket ennyi az egész. És egy elegáns kabáthoz igen is szörnyű látvány a sportos hátitáska.
2012. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Igen, és ki is bolyhosítja. Viszont ha nincs más, akkor kénytelen vagy fölvenni, ami van, nem igaz?
2012. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
szerintem egyáltalán nem gáz..én is iskolatáskával hordom és rajtam kívül elég sokan...
2012. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Mondhatjuk úgy, hogy tini divat iskolatáskát szövetkabáttal hordani.
2012. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem értem miért lenne ez gáz?

Mármint alapból hülye aki iskolába oldaltáskát hord... mármint ha könyveket is visz benne ugye.

2012. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, évekig így jártam suliba és sokszor most is így megyek munkába,bárhová.Nekem kényelmes így,a táska csak egy tárolóeszköz nekem,nem ruha,hogy nem áll jól.Egyszerű fekete,a kabátaim is.Bokáig érővel is felveszem,mert elegánsan szeretek öltözni.Nem fogom szétcseszni a hátam válltáskával,azért mert valakinek nem tetszik.
2012. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!