Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet minden olyan, mint régen volt, a történtek előtt?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel mindennap találkozunk, mert a munkánk összeköt. És elkerülhetetlen a pillanatnyi összefutás.

Nekem szimpatikus volt már kb. ősz óta, aztán decemberben úgy tűnt, mint aki észrevett engem, mint nőt.

Bókolt, megölelt, mosolygott rám, hosszan nézett.

Nem tudom, lehet, hogy csak beképzeltem ezeket, hogy tetszhetek neki, de szerintem tetszettem is. Máskülönben nem tette volna ezeket. Viszont soha nem volt alkalmunk jobban beszélgetni, így szinte semmit nem tudtam róla a nevén, lakhelyén, és korán kívűl.

Januárban pedig félve, de kezdeményeztem nála, hogy volna-e kedve megismerkedni velem.

Ő sajnos elutasított, mert felesége(?) van, akivel jól megvannak. (Na nem mintha úgy viselkedett volna, mint aki nős.)

Engem ez szinte hidegzuhanyként ért, szólni sem tudtam semmit, otthagytam, és nem szóltam hozzá ezután.

Azóta eltelt 3 hét, és mindig, hogyha találkoztunk, egy megmagyarázhatatlan szégyenérzet lett rajtam úrrá. Nem bántam volna, ha megnyílik alattam a föld.

Ő is alig, vagy szinte rám se hederített, mintha "elhidegült" volna. Megváltozott.

Tegnap valahogy úgy alakult, hogy négyszemközt voltunk, és akkor megszólítottam, és elmondtam neki, mit érzek, hogy rettenetesen szégyellem magam, meg a többi, és hogy tiszteletben tartom a kapcsolatát, nem akartam bekavarni, mert ha tudtam volna, hogy nős, el sem mondom neki.

Ő azt mondta, nincs semmi baj, és hogy ne szégyelljem magam egyáltalán ez miatt a dolog miatt, mert nem velem van a baj, egy gyönyörű fiatal nő vagyok, de sajnos neki szinkronban nem működik a dolog. Meg hogy apám lehetne, és én túl fiatal vagyok hozzá (27 évvel idősebb nálam)

Nagyon kedves volt, megnyugtatott, és én pedig teljesen megnyugodtam, éreztem belül a lelkemben, hogy minden rendeződött köztünk.

Ma találkoztunk, és ugyanolyan volt, mint régen.

Mosolygott rám, és mélyen nézett a szemembe, egyszerűen elvarázsolt.


Lehetséges, hogy én tetszem neki, csak elfojtja ezt magában?

Lehet minden olyan, mint azelőtt volt?


Én nem akarok tőle már semmit, mert soha nem foglalkoztam nős férfiakkal, de sajnos ő előbb megtetszett, mint ahogy megtudtam, hogy nős.


Csak olyan jól esik ez a dolog, amit ma is csinált.

Miért tehette?



2013. jan. 24. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokáig hozzá sem szóltál, aztán megbeszéltétek hogy minden rendben és újra nagyon kedvesen viselkedett. Lehet hogy tetszel neki, ezt így nem tudom leszűrni, de így olvasva úgy tűnik mintha csak szeretne jó munkatársi- vagy baráti viszonyba kerülni veled ezek után.

Idősebb, nős, egy kevés fantáziálás nem árthat de ezek után ne vágyj semmi többre. :)

2013. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, én tiszteletben tartom a házasságát, a világért sem rondítanék bele.

De tényleg jó egy kicsit fantáziálni róla.

Remélem, hogy továbbra is ilyen kedves lesz velem. :)

2013. jan. 24. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ő korrekten megmondta, hogy nem akar tőled semmit. Szerintem azért kedves veled, mert meg akar nyugtatni, mivel látta, hogy téged bánt ez a dolog. De nem akar tőled semmit!
2013. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!