Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszolnátok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszolnátok erre a férfi helyében?

Figyelt kérdés

Házasságban él, de közben megtetszett neki egy nő, célzásokat tett rá. A nő én vagyok.

Eleinte próbáltam titkolni, hogy mit érzek, küzdeni ellene, de már nem megy. Szerintem látja is rajtam, hogy én sajnos beleszerettem. Ez van, nincs mit szépíteni rajta. Már már odáig jutottam, hogy összeszedem magam és be is vallom ezt neki.

Hogy mit várok ettől? Azt pontosan nem tudom, de úgy érzem, hogy muszáj könnyítenem a lelkemen.


2013. ápr. 9. 13:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy nem tudom mit várok ettől a vallomástól, mert tényleg nem tudom... nem hiszem, hogy képes lennék harmadik lenni egy házasságban. Talán tényleg csak azt akarom, hogy megszabaduljak ettől a titoktól, hogy le tudjam zárni végre ezt az egészet. Talán butaság. És talán egy kicsit kíváncsi vagyok rá, hogy mit mondana rá.
2013. ápr. 9. 13:29
 12/21 anonim ***** válasza:
3-as vagyok és legtöbben egyet értek a 8. válaszolóval... Igen ezért fogod elveszíteni. Mert ha fontos lenne neki is, ha megőrülne érted akkor lépne ő... Pláne ha még bíztatást is kap... de kvázi felajánlkozni nagy hiba... Onnantól már neked fontos, nem neki... Én rengetegszer tapasztalom, hogy akiknek én bejövök, de ők nekem nem, azok le nem szállnak rólam, csüngenek rajtam mint egy kismalac...
2013. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

hany eves vagy? ennyire nincs tapasztalatod ilyesmiben? ha elmondod nem fog elszallni meg megszunni az erzes, hanem csak felkavarod a sz.rt magatoknak.

vegulis te mit varsz ettol a vallomastol? hogy egymas karjaiba boruljatok? erre eleg keves esely van, ha o akart volna valamit toled mar lepett volna.

2013. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon veszelyes vizek. Konnyen kieshetsz a csonakbol. Meg akkor is ha a ffi viszont imad teged.. A no ra fog jonni, behisztizik es jaajj szegeny kis felesegem, hogz atvertem,,,ot kezdi majd el engesztelni, te meg mehetsz vilagga.... De azert szoritok! Ha van kedved irj privit, mar voltam hasonlo cipoben!
2013. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Tényleg nincs tapasztalatom az ilyenben, mert még sosem estem bele olyanba, akinek volt már valakije, továbbá sosem kellett nekem kezdeményeznem, mert aki nekem megtetszett, annak általában én is kellettem és lépett is felém. Nem volt akadály egy meglévő kapcsolat, vagy bármi más.

De ez most sokkal kényesebb téma és egyszerűen nem értem magam, hogy hogyan is kerülhettem ilyen helyzetbe.

2013. ápr. 9. 13:40
 16/21 Hanariko ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket, de valaki írta hogy miattad fog szétmenni a házassága. Ez szerintem nem igaz. Persze ha te is hajlasz arra hogy flörtölj vele stb. akkor részben igen, de sztm a pasi volt az, aki elkezdte ezt.

Na mindegy, ha úgy érzed könnyít rajtad mondd el, de komolyabba csak akkor menj bele, ha ő szakít a monstanival. Különben előfordulhat hogy szerető szerepbe kerülsz. Csak óvatosan.

2013. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
juj de rosszul fogsz jarni. elore sajnalom. de mi ez hogy rendszeresen talalkoztok? remelem nem munkatarsad raadasul...
2013. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
nem munkatárs... csak sokat futunk össze úgy általában, napi szinten, ha mondhatjuk... ma már éppen háromszor találkoztam vele az idő alatt, amíg délelőtt elmentem a boltba és elintézni pár dolgot...
2013. ápr. 9. 13:58
 19/21 anonim ***** válasza:

Basszus,úgy csinálsz,mint ha tehetetlen lennél az ügyben,hogy ne legyél vele...

Csak akarni kell,ha nincs elég akaratodon,az már a te hibád.És az is,hogy szét szakítasz egy családot,vagy legalábbis azon vagy.

2013. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Na mostmar eleg a sok idiota alszent dumabol! Mi ez a hulyeseg, hogy a harmadik kepbe jovo fel maga az ordog mindig?! Talan a kapcsolatban elonek kellene a tarsahoz ragaszkodni.. gondolom a kerdezo nem kevert szerelmi bajitalt a reggeli teajaba. ha meg igen, szive joga!! ha meg lehet ingatni egy kapcsolatot, az megatol is meginog elobb utobb. Kerdezo! Nem a legszerencsesebb a helyzeted, de ha eleg ugyes vagy es turelmes nem lesz bajod belole! De ne vallj szint neki! Legyel titokzatos es neha tunj el! Hagyd, hogy szabadon szalljon es amikor veled van, te legyel a lelkitarsa is!
2013. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!