Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszolnátok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszolnátok erre a férfi helyében?

Figyelt kérdés

Házasságban él, de közben megtetszett neki egy nő, célzásokat tett rá. A nő én vagyok.

Eleinte próbáltam titkolni, hogy mit érzek, küzdeni ellene, de már nem megy. Szerintem látja is rajtam, hogy én sajnos beleszerettem. Ez van, nincs mit szépíteni rajta. Már már odáig jutottam, hogy összeszedem magam és be is vallom ezt neki.

Hogy mit várok ettől? Azt pontosan nem tudom, de úgy érzem, hogy muszáj könnyítenem a lelkemen.


2013. ápr. 9. 13:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Pfuj utolsò, szêgyelld el magad! Kérdezô! Szedd össze magad, fordíts neki hàtat. Te is tudod, hogy ebbôl te csakvesztesként jöhetsz ki. Szeretônek lenni kb annyi, mint a gazdi kutyusànak. Néha kapsz két jò szòt, meg egy csontot. És, ha bele mész, akkor azt kell mondjam, nem is érdemelsz többet. Legyél nô! Érezd àt az asszony helyzetét!
2013. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!