Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit szólnátok, ha kiderülne a párotokról, hogy speciális végzettsége van? Jobb az ilyet még a kapcsolat elején letisztázni, vagy annyira nem zavaró ez a tényeő? 24/F

Figyelt kérdés
Speciális végzettés - kisegítő iskolába járt
2013. ápr. 14. 16:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem Magyarországon élek, ez nem jött be.
2013. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kedves Béla, azért csak van valami közöd a mi szeretett országunkhoz, ha egy magyar internetes oldalon magyarul írsz, szóval ez meg neked nem jött be, de egyébként a másik "poénod" sem.:) Ezzel csak magadat minősíted és nem engem vagy itt bárki mást.
2013. ápr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt hittem már kommandós vagy:DNézd ha hülye vagy nem tudod eltitkolni :DAzt h meg honnét szerezted az iskolai papirjaid nem tök mind1???Lásd egyetem..a legtöbb egyetemista hülyébb mint...Sgem lyuka..Szóval ez tuti nem para...bár nem vagyok csaj ki azért ennyire hülyék ők sem lehetnek h ez érdekelje őket:P
2013. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

pedig engem nem hord a hátán az anyaország már jó ideje - de egyszer hordott, ezek szerint kedves Béla!:) Szóval az igazságtól nem jártam messze, te viszont nagyon is.

Én a te helyedben ugyanis nem szólnék olyanhoz hozzá, amiről fogalmam sincsen, mert ha lenne, akkor tudnád, hogy a magyar egészségügy nem azért tart ott, ahol tart, mert nincsenek szakképzett és megfelelő orvosok, hanem mert az egészségügynek nincsen pénze. Ez azért baromi nagy különbség!

Amúgy meg köszönöm szépen, semmi problémám nincs a szellemi képességeimmel és tanulási nehézségeim sem voltak szerencsére, így nem kellett ilyen iskolába járnom, de ha kellett is volna, akkor sem tartanám ez miatt kevesebbnek magam és nem tartok senkit ez miatt kevesebbnek!

További szép estét neked!:)

2013. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 ivilicious ***** válasza:

ha amúgy nem lenne hülye, akkor nem zavarna...amúgy meg normálisan írsz, nem hiszem,hogy olyan nagy gond lenne ott.

viszont ha nagy szakadék lenne az én és az ő értelme közt, nem hiszem,h összejöhetne akármi is...

2013. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!