Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ciki ha vkinek nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ciki ha vkinek nincsenek baratai?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 11:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem ciki,alapból nem szeretem az embereket.
2013. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10: Megint elbeszéltünk egymás mellett. Nyilván élő szóban, ahol hallanád a hangsúlyozást, nem lenne ekkora kavarodás. :D Szóval, akik voltak elkoptak, és nem járok társaságba(!). Nem zárkóztam el az emberi kapcsolatok elől, csak jelenleg nincs. Ha a sors összehozna valakivel, akivel jól kijövök, simán barátkoznék vele, mert miért ne?
2013. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem sincs egysem, régen gyerekkorban voltak, de már nincs. Elváltak az utak, azóta meg zárkózott lettem.

Annyira nem tudja ellenörizni senki sem,hogy vannak -e vagy nincsenek, meg lehet hazudni is, ha olyan közegbe kerülsz,ahol valamit is mondani kéne ezügyben. Köze nincs senkinek se hozzá.

Én régen csalódtam az többi emberben, és azóta úgy elment a kedvem. Habár érdek nélkül elismertek, meg nincsenek ellenségeim, de úgy kiismertem hogy milyen fajzatok vannak, és azt vettem észre, minden közegben ugyanezek a fajzatok ismétlődnek. Ez meg nekem annyira nem tetszik.

Tudod, mint a kategorizálási elv egy Valóvilág showban, ott is minden ilyen jellemkategoriából szalajtottak egy gyökeret. Aztán láthattad,hogy hogyan fúrják, pusztítják pszichésen egymást a fő célért. Mindenütt ez megy, akár egy oktatási közegben ,akár egy munkahelyen, mindenütt.

A többiek mind az ellenség! Csak egy kétlábon álló gané, aki azért van,hogy te ne boldogulj az életben. Egy valaki, aki betölti helyetted a megajánlott kevés munkahelyet, valaki aki lefölözi a karrier esélyeidet, aki elszedi a lehetőséged a nőtől, aki miatta már foglalt. stb... Ennyibe tartom a többieket. Szarba sem, és nem érdekelnek.

Nincs motivációm ismerkedni egyikkel sem. Elvagyok egyedül. Amúgy elég zárkózott is vagyok. Nem vagyok haverkodós. Nem szeretem a képmutatást.

Látom, hogy az egész társadalom egy képmutató szenny!

Csak nézd meg a közösségi oldalakat, Iwiw meg hasonló, mindenütt a parasztok feszítenek a nőjeikkel, meg a külföldön készült képeken,hogy lássátok, mekkora király vagyok, én voltam világot látni, meg mind a legjobb oldalát mutatja be, okoskodó sznob idézetek tömkelege stb.. szar az egész. Nem tetszenek!

Nem szeretem a poénkodós embereket sem, tudod, akik ilyen kis komolytalan csipkelődős viccelődéseket szórnak, ezeket nem nagyon dijjazom ,és ezekből elég sok van. Idegeimre másznak, legszivesebben felrugnám őket a pic sába.

Szar társaságban lenni. Szar egyedül lenni!

Szar mindenhogy.


Hogy mi a hátrány leginkább!

Az hogy mindenütt a sor hátulján vagy. Mit jelent ez?

Azok a képmutató emberek, akik céltudatosan hatalmas kapcsolatrendszert építettek ki /kéz kezet most alapon/ akik benyaltak, bepuncsoltak sokmindenkinél, ezeknek mindnek mindig jár ezektől egy szivesség. VAn nekik egy postás barátjuk,akitől leghamarabb kapják a csomagot, van nekik egy ügyvéd barátjuk,aki ingyen melózik neki, van neki egy orvos barátja aki soron kívül fogadja őket stb... akármilyen munkást, példát hozhatnék.

Ha nincsenek barátaid, mindenütt kívülálló, és a sor végén kullogó kaszton kívüli leszel.

Be kell látni, az egész szociális lét érdekekre épül.

Kellenek az érdek barátok, mert azok nélkül kibszott nehéz előre jutni az életben. Mindenütt vért köpsz, hatszor többet szenvedsz, mintha valakik egyengetik az utadat.

Nagyon nem mindegy.

Érdekbarátok voltak, inkább max társak, de azoknak tudva levő mi a sorsa. /lekopás, lemorzsolódás/


Azok az emberek, akik zárkózottak, nincs szóbeli kommunikációs készségük, nem életvidámak, depresszívek, szarul szocializálódtak, /mint pl. én is/ azoknak nem fenékik királyság az élet...és bizony tudva levő hogy mi lesz a sorsuk, hova is tart mindez.....mi fog történni.

2013. ápr. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó! Ne gyere az önsajnálkozós öngyi dumával, mert látom hogy erre megy ki a játék. Engem pl egyáltalán nem érdekel, hogy nincsenek barátaim... és még jól érzem magam.
2013. ápr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
szerintem nem ciki, csak az emberek sajnos népszerűségi szint alapján szeretik megítélni a másikat. ha valaki nem tucatnak számít már kiközösítik
2013. ápr. 18. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!