Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti minden lányt megnézte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti minden lányt megnéztek "férfi szemmel" tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés
Most itt főleg a metróra gondolok, ugyanis ott a föld alatt össze vagyunk zárva, egymással szemben sok ember. Akkor amúgy is végig néztek mindenkit (hiszen nem lehet máshova nézni), vagy azért az 50 alattiakat mind "úgy" nézitek meg? Van, aki mondjuk egykorú veletek és mégse érdekel egyáltalán (még csak meg se nézitek hosszabban), vagy hogy épp pont egész nap egy szép lányon gondolkoztok, akit ott láttatok? Van hogy valakit kifejezetten mondjuk a csúnyasága miatt néztek meg? Írjatok erről sokat, ma ez elgondokodtatott.
2009. szept. 25. 21:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Én pl egyáltalán nem, régen vki miatt nem csináltam, aztán ez a "szokás" meg is maradt.

21/F

2009. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
érdekel engemet is....
2009. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Én minden ember arcát meg szoktam nézni, ilyen érdeklődő típus vagyok:) Csak azokat a csajokat nézem meg teljes egészében akiknek az arca valamiért megfogott, a hozzám hasonló korúak közül.

20f

2009. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Én pl a padlót nézem, nem foglalkozom a körülöttem lévőkkel.

19/F

2009. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy! 16-40 éves korig minden jólkinéző nőt! :)

A kellemes 40-esek még szemeznek is velem, mosolyognak, pimasz módon akkor is ha épp a gyermeküket viszik az iskolába/óvodába, vagy hozzák onnan.:)

2009. szept. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Megszoktam, főleg h új vok a metrós életben :D "férfi" szemmel csak a velem egykorúakat, és akik nekem bejönnek, de persze nem lehet minden lányra "úgy" tekinteni, és nemhiszem, h a metrón fogok megismerkedni életem szerelmvel :)


15/F

2009. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Engem sokszor megnéznek. Honnan tudjam, hogy azért néznek meg, mert jól kinézőnek tartanak, vagy csak úgy érdeklődésképp?
2009. szept. 25. 22:10
 8/23 anonim ***** válasza:
Akit érdekelsz az nem kapja el a tekintetét ha te észreveszed hogy néz téged, akit érdekelsz ténylegesen az hosszasan fog nézni.
2009. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Oké, hogy a jól kinézőeket igen, de szelektív a látásotok :D, vagy aki nem tetszik annyira, arról azért magatokban megállapítjátok ezt? Szóval ha most egy fiú fejében vagyok, akkor ezt hallom: dümdüdümm ott bal szélen van egy érdekes szép lány, dümdüm most képzelődök vele egy kicsit... dümdüm amúgy a mellette ülő olyan semmilyen, aki mellette van, annak meg nagy az orra...stb?
2009. szept. 25. 22:14
 10/23 anonim ***** válasza:
Én legtöbbször úgy vagyok vele, hogy nem bámulok meg senkit. Nem foglalkozom a körülöttem lévőkkel utcán se. Ha véletlenül úgy alakul, hogy megpillantok egy szép lányt, akkor inkább igyekszem elterelni a gondolataimat. Nem vágyom a katonaságra.
2009. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!