Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha leszólítanak titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha leszólítanak titeket, mikor mondjátok egy srácnak, milyen esetekben mondjátok hogy van pasitok?

Figyelt kérdés
tegyük fel, hogy nincs pasitok, akkor milyen esetekben mondjátok ezt?
2013. máj. 4. 18:20
 1/6 A kérdező kommentje:
"van barátom"
2013. máj. 4. 18:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha utcán csak úgy leszólítanak, szóba sem állok velük, nemhogy magyarázkodjak!
2013. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor az illető nem szimpatikus/nem vagyok nyitott az ismerkedésre jelen lelkiállapotomnak vagy munkahelyi elfoglaltságaimnak köszönhetően/amikor látom a fején, hogy abszolút értetlen, és a "ne haragudj de nem szeretnék ismerkedni" nem jut el az agyáig/ amikor a normál visszautasítást nem fogja fel
2013. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs barátom, akko nem mondom hogy van. Az igazat mondom pl nem vagy az esetem.
2013. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ki nem állhatom, ha leszólítanak, szóval esélyes, hogy ezt mondom, ezt legalább megérti... mert ha mást mondok, akkor elkezd győzködni, és ebbe már nem akarok belemenni.


Ha egy pasi akar tőlem valamit, akkor ne a külsőm alapján akarjon! A külsőnél sokkal több vagyok, és a leszólítgatás felületességre vall. Soha nem ismerkedtem utcán, de volt olyan pasi, aki annyira nem értett a szóból, hogy csak akkor hagyott békén, amikor megfenyegettem, hogy a szemében fogom elnyomni a cigimet, ha nem húz el (konkrétan ölelgetni kezdett).

2013. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sajnos ez a "van barátom" már egyiknél sem jön be, mert vagy nem hiszi el ugyanis elég klisé kifogás, vagy szimplán leszarja. ha mégis elhúzná a csíkját csak azért lenne, mert addig tartott a merészsége.

19/L

2013. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!