Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verhetném ki?

Figyelt kérdés
A lányt a fejemből, aki már nem szeret?

#lány #verhetném
2013. júl. 7. 01:58
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Annyira tudtam...:D
2013. júl. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
ha nem egyedül gubbasztasz otthon. Én sok sok pia baárti besézlgetések és egy rommá tört telefon árán vertem ki a fejemből azt akit szerettem/szeretek(?) de ő már mással boldog :)
2013. júl. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
ismerkedj más lányokkal :) ne találkozz a mostanival, verd ki rá :D (komolyan, nekem ha egy lányt szeretek nem tudok rá úgy gondolni, ha sikerül rá és jó akkor már lealacsonyítottad a többi lányhoz, nem különleges
2013. júl. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Keress új lányt, ennyi. Közhelynek tűnhet, de segít.:D
2013. júl. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Én egyedül gubbasztottam, és két hét alatt annyit linuxoz, hogy akkor fejből el tudtam mondani a mikrokernel moduláris felépítését.
2013. júl. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

XD Ez jó volt :D


Ha mellette komoly is a kérdés, akkor foglald le magad, ismerkedj másokkal.

2013. júl. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dehogy komoly. Csak gondoltam, elütöm valamivel az időt. Amúgy köszönöm mindenkinek a segítőkész válaszokat.
2013. júl. 7. 02:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ez egész jó troll kérdés volt :D
2013. júl. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer én is voltam szerelmes. Pontosabban csak a farkam, de ezt a gondolatot gyorsan kivertem a fejéből!
2013. júl. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!