Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Mi a véleményetek arról, ha egy biszex srác titokban, a barátnője mellett randizik/szexel más pasikkal?

Figyelt kérdés

Kulcsszó: "Titokban",tehát nem tud róla,arról elképzelhető,hogy tud,hogy biszex,de arról fogalma sincs,hogy mellette félrejár más pasikat copni/copatni.


Mert én olvasgattam ilyen válaszokat,többnyire melegektől,akik szerint,ez nem annyira elítélendő,meg sokan élnek így,titokban....az hogy mindkét nemet szeretem,az lehet mentség arra,hogy félrejárok??


Az hogy a szőkéket is,barnákat is szeretem,de szőkével élek,az mentség arra,hogy én a párom mellett egy barna csajt is dugogatok?



2013. júl. 9. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegény barátnőd, mindegy majd talál egy normális pasit.
2013. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt gondolom rólad, hogy egy .... vagy!

Remélem megtudja ezt a barátnőd, és kihajít mint macskát sz.rni! Nincs mentség a megcsalásra!!! Döntsd el, hogy a fiúkat, vagy a lányokat szereted, vagy ha nem tudsz dönteni, akkor ne kezd kapcsolatot, mert az, hogy más érzéseivel játszol, arra semmi mentség nincs. Ez a legundorítóbb. Legalább húzol gumit, vagy veszélybe is sodrod a lányt?

2013. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Gyerekek!


Elméleti kérdés volt:


"Az hogy a szőkéket is,barnákat is szeretem,de szőkével élek,az mentség arra,hogy én a párom mellett egy barna csajt is dugogatok?"


A lényeg pont az lenne,hogy elítélem az ilyen gerinctelen embereket.......

2013. júl. 9. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Megcsalásra nincs mentesség. A megcsalás az megcsalás.

Viszont ha biszex vagy, és erről esetleg barátnőd is tud, az lehet egy megoldás, hogy megbeszélitek, hogy neked esetleg mellette fixen lehetne e egy férfi partnered, vagy bevontok egy meleg, vagy ha barátnődnek is van kedve akkor egy bi srácot.

Lányokat ha nem is általánosan mindet, de izgatja két fiú együtt. Lehet hogy jól sülne el. Csak ehhez előbb beszélni kéne vele.

2013. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Meleg pasi vagyok, tehát a heterók szerint kicsapongó és elfogadom az ilyeneket, sőt ki is használom. Pedig ha kapcsolatban vagyok, akkor senki más nem játszik, csak mi ketten. Mindegy, hogy csajjal, vagy sráccal csalna meg, mehetne örökre!!!
2013. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás megcsalás, mindegy, milyen neművel. Többszemélyes kapcsolat, amiről MINDEN résztvevő tud, még rendben van.
2013. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez szimplán bunkóság!!! Barátnője tudja, h bi-e és hogy a fiúkat is szereti? Neki vajon hogy esne a helyzet fordított esetben?
2013. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha fiúja/barátnője sexuálisan nem kielégítő akkor elfogadható.

érted ne egyek mindig zöldségeket,ha van a hűtőben hús is.hambit kérek mert abban vanmind2.

2014. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ahogy a lány-lányal verzió nem megcsalás henem nyalakodás úgy a fiú-fiúval verzió sem az,az szopatás.
2014. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!